Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem unalmas ennyi csirke-rízs?...

Nem unalmas ennyi csirke-rízs? (testépités)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy tömegnövelő étrend pl napi 2 szer teljes adag csirke-rizst tartalmaz. nem unalmas éveken keresztül minden nap ugyan azt a kaját enni? másik meg hogy honnan van annyi pénze az embernek meg ideje, hogy napi fél kiló csirkemellet főzzön/egyen/fizessen?
2011. szept. 14. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Ha rendesen csinálod, akkor ez az ára.

nem kerül olyan sokba napi fél kiló csirkemell (500-600 Ft/nap, ha elmész egy menüt enni az is egy ezres). Sokminden más amit még eszel sokkal drágább.

2011. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlenül kell ugyanazt a kaját enni minden nap, lehet variálni. a pénz meg.. vegyél combot vagy halat, ezek olcsóbbak.
2011. szept. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Sokan nem képesek megtalálni az arany középutat. Belekezdenek egy komoly diétába úgy, hogy alig edzenek pár napja,hete,hónapja és arra lesznek figyelmesek, hogy hányingert kapnak ezektől a kajáktól rövid időn belül.

Ez kérlek azért van, mert gyenge még az elhatározásuk illetve az akaraterejük is. És nem utolsó sorban nem látják maguk előtt a célt.

Egy barátibb személyi edző aki versenyekre járt sem fogja neked azt javasolni, hogy patent diétával kezd el az egészet. (a barátibb azt jelenti, hogy ingyen vállal téged) A rendszeresség és a változatosság a lényeg. Azon, hogy te épp tésztákkal tömöd magad rizs helyett illetve marhát, borjút, disznót, pulykát zabálsz csirke helyett oly mind1. Az elején! Meg a közepén is. Szóval aranyos szintig el lehet vele menni és fent is lehet tartani.

Én merem állítani, hogy aki nem szeretne versenyezni annak totál fölösleges kihegyezni a húst csirkemellere vagy halra és a ch-t rizsre, zabpehelyre és egyéb okosságokra. Vétek kihagyni a mama zuzapörijét vagy az ünnepi kacsa/borjú sülteket zsíros hajában sült krumplival...

Szóval csak sajnálni lehet azokat akik a diétára esküsznek már az első pillanatoktól.

És állok bárki rendelkezésére Bp-en belül aki nem hiszi el, hogy el lehet érni hebrencsebb étrenddel is normális izomtömegű, szálkás testet.

2011. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Egyetértek.
2011. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

,,másik meg hogy honnan van annyi pénze az embernek meg ideje, hogy napi fél kiló csirkemellet főzzön/egyen/fizessen?"


A munka szó mond valamit vagy teljes a homály arrafelé? Idő ? 30perc megcsinálni a rizst meg a húst, az aztán nagyon sok hallod. Majdnem beleszakadok :((

2011. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 °:Amigo:° ***** válasza:
98%

De unalmas!

És akkor mi van?


Ez a sport nem olyan embereknek való, akik sírva fakadnak, ha valami áldozatot kell hozni a céljaik érdekében.

El kell fogadni, hogy az ideális étrend már ki van találva és nektek nincs más dolgotok, mint azt tartani és a lehető legkisebb mértékben eltérni tőle.

Az ideálistól való bármilyen eltérés hátráltatja az eredményeket.

Ennyi!

Senki sincs kötelezve rá, hogy testépítéssel foglalkozzon, sőt a testépítéssel foglalkozók 95 % -a sosem éri el a kitűzött céljait.

Az 5 % meg nem kérdez hülyeséget, hanem letolja a csmellet minden ki.aszott nap, éveken keresztül.

2011. szept. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bix ***** válasza:
100%

de az. viszont egy idő után mivel folyamat eszel minden unalmas lenne. nem is tudom kb mikor voltam utoljára éhes... ugyanúgy iszonyat unalmas a rizspufi, a túró, és a zabpehely is. pont ezért ez a férfiak sportja.


egyébként látszik hogy mennyire foglalkozol a témával, ha

benne lennél akkor azt kérdezted volna, hogy éveken keresztül hogyan tudjátok újra és újra minden héten az adott izomcsoportot a maximális teljesítményén túl terhelni, minden egyes nap lemenni a terembe úgy, hogy megdöntsétek az előző eredményeket, stb


hidd el nehezebb rávenni magad 5+ év aktív edzés után hogy lemássz edzeni mint kajálj rendesen. az egy idő után funkcióvá válik. nem azért eszel mert finom vagy mert éhes vagy hanem mert KELL

2011. szept. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
de jókat írtatok!
2011. szept. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 én szívesen megnéznék rólad egy képet, hogy mit értél el "hebrencsebb" étkezéssel.


én kicsit több, mint 2,5éve edzem. eleinte nem figyeltem grammra pontosan az étkezésre, nem is volt megfelelő a fejlődés. aztán ezen változtattam, h ne pocsékoljam az időmet, és kb egy évig minden egyes nap ugyan azt ettem, max szülinapkor, karácsonykor, etc.etc. tértem el az étrendtől, de akkor is pluszban ettem, nem a csirke helyett.


az az elszomorító, amikor odarakod magad 100%osan, ehhez igazítod az egész életedet, nem jársz bulizni, nem iszol alkoholt, figyelsz a megfelelő mennyiségű alvásra, egy raklap pénzt kiadsz kiegészítőkre, felkelsz hétvégén is reggel 7.00kor megenni az első étkezésed,hogy ne csússzon el az egész nap,mentálisan készülsz egész nap az esti edzésre, és mégse látod a fejlődést.


ahhoz kell a legnagyobb akaraterő, h amikor épp egy stagnálás fázisban vagy, ne hagyd abba, hanem tovább nyomd, mint egy gép.


az is idegesítő, amikor egy nyikhaj divatgyúrós fele annyi időt,energiát, és pénzt se öl bele ebbe mint te, és mégis többet ér el. genetikának hatalmas szerepe van. vagy éppen a koxtól nőnek mint gomba.

2012. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
érdekel?
2012. máj. 7. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!