Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl a korcsolyázást?

Hogy éljem túl a korcsolyázást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy életemben nem korcsolyáztam és holnap megyünk egy csoporttal, mindenki korcsolyázott már, és nem tudom mi csináljak. Vagy eltörik a lábam, vagy leégek mindenki előtt. Mit tegyek?
2010. nov. 14. 17:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az miért fontos? Egyébként lány vagyok. De hát, hogy ne izguljak, ez szőrnyű lesz!
2010. nov. 14. 18:17
 12/21 darkshinobi válasza:
Ne aggódj :)Először lassan próbáld, ne kapkodj és ne félj. Ha megszeretnél állni akkor meg csak menj a falnak :) NEM lesz semmi gond :) Amúgy gyorsan bele lehet jönni és nagyon meg lehet szeretni. Megemlítem még azt is, hogy a jó korisok is elszoktak néha taknyolni,nem kell félni az eséstől.
2010. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
itasd le őket, és ak egy szinten lesztek ;P
2010. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Kicsi Tyson válasza:
vedd ki a kerekeit:):)
2010. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
elsőre nehéz lesz, ezért mindenképpen a szélén menj. ha ott elesnél akkor is meg tudsz kapaszkodni. másokkal meg ne törődj! sok siekrt :)
2010. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Hogy ment?
2011. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Még élek.
2011. jan. 5. 20:12
 18/21 anonim válasza:
Na de mi volt, mesélj már.
2011. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Na, szóval 2-szer estem el, mikor a többiek be akartak vinni a pálya közepére,(+egyszer majdnem magammal húztam az egyik profibb korcsolázó társamat) utána többet nem engedtem magam behúzni a közepére. 1,5 óráig voltunk ott, közben csak az oldalán mentem, el se mertem engedni a kapaszkodót,(vagy hogy hívják) sokan próbáltak segíteni, de nagyon béna voltam. Alig vártam, hogy kijöjjek, mert végig féltem, hogy a következő lépésnek(mert szinte lépkedve mentem) rossz lesz a vége. Nagyon örültem a végén, azóta nem is voltam többet korcsolyázni, és nem is nagyon vágyok. De egyszer muszáj lesz elmennem gyakorolni, talán akkor már jobban fog menni a dolog.
2011. jan. 8. 17:10
 20/21 A kérdező kommentje:

Elnézést: korcsolyázó.

Ja, és kihagytam, hogy még az oldalán is volt, hogy majdnem elestem. A kesztyűmet meg persze nem vittem, úgyhogy az első korcsolyázásom nem volt valami sikeres. De kevesen tanulnak meg első alkalommal.

2011. jan. 8. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!