Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl a korcsolyázást?

Hogy éljem túl a korcsolyázást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy életemben nem korcsolyáztam és holnap megyünk egy csoporttal, mindenki korcsolyázott már, és nem tudom mi csináljak. Vagy eltörik a lábam, vagy leégek mindenki előtt. Mit tegyek?
2010. nov. 14. 17:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jégkoriról van szó, de én még görkorcsolyázni se görkorcsolyáztam életemben.
2010. nov. 14. 17:43
 2/21 A kérdező kommentje:
Veletek hogy volt először? Nagyokat estetek? Vagy nagyon jól ment?
2010. nov. 14. 17:44
 3/21 anonim ***** válasza:
ha olyanok akiket ismersz és barátaid max röhögnek egyet és megtanítanak korizni,ennyi
2010. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

előző vok

hát először meg kell szokni h csúszik naon de ha elesel akkor vigyáz h nehogy rámennyenek az ujjadra (me levágják)

bocs a helyesírási híbákér meg az elgépelésel

15/f

2010. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk különösebben jóban.
2010. nov. 14. 17:47
 6/21 A kérdező kommentje:
Na,akkor mostmár még jobban félek a holnaptól.
2010. nov. 14. 17:48
 7/21 anonim válasza:
hát szerintem úgy nagyonnehéz lesz ha életedben nem volt még semmilyen korcsolya a lábadon. bocsi hogy ezt mondom de tényleg nagyokat fogsz esni hiszen még életedben nem csináltad. én először jégkorizni tanultam meg de olyan kicsi voltam hogy nem is emlékszem rá úgyhogy nem igazán tudok tanácsot adni. sztem mond meg nekik hogy még életedben nem volt korcsolya a lábadon és hogy segítsenek és próbáljanak megtanítani. bár ha már nagy vagy elég nehéz lesz.
2010. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

ha tudsz görkorcsolyázni semmi gond nem lehet :D

de ha nem akkor sem..:D nagy egyszerű..én tavaly voltam 1.re és 1 szer estem el de azt úgy, hogy rosszul léptem..:SxD de csak röhögtem.xD és nagyon jó korizni:D

2010. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Semmilyen korcsolya nem volt a lábamon... 17 vagyok, de eddig sose volt rá alkalmam.
2010. nov. 14. 18:01
 10/21 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány? egy próbát amúgy megér;) biztos bele fogsz jönni. ha aggódsz csak rosszabb lesz.
2010. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!