Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta 1-2 órát megpróbálo...

Ha naponta 1-2 órát megpróbálom behúzva tartani a hasam, akkor attól laposabb lesz?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén hangzik a kérdés, de mikor behúzom, ugye izommal teszem azt, és így izmosodik. Legalábbis az én elképzelésem szerint :D Szóval az a helyzet, hogy nem vagyok kövér, sőt! Mégis, ha végre nagy nehezen sikerül felszednem 1 kilót, az a hasamon landol. Így totál anorexiásnak nézek ki, viszont ha ülök, már egész tekintélyes kis úszógumim van... Na és ettől szeretnék megszabadulni. Sportolás, futás kizárva, mert se időm, sem pedig azt nem szeretném, hogy esetlegesen fogyjak miatta. Szerintetek elég, ha behúzva tartom a hasam?
2010. nov. 13. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

köcsög

arra nem gondoltál hogy meg is kell izzadni a sikerért?

felülések, de sok.

és ha normálisan kajálsz, akkor semmitől nem fogsz lefogyni (feltéve ha normális alkatod van).

szóval gyúrj, vazze.

2010. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Először is lány vagyok, tehát a köcsög szó már csak ezért sem ideillő.

Másrészt ha értelmesen nem tudsz válaszolni egy kérdésre, mindenféle bunkózás nélkül, akkor minek válaszolsz? Ha szúrja a szemed egy kérdés, nem kell odanézni!

Harmadrészt pedig sajnos nem vagyok átlagos alkatú, még a levegővételtől is fogyok sajnos, úgyhogy ezért nem akarok tornázni.

2010. nov. 13. 10:41
 3/13 anonim válasza:
76%
Hát,szerintem ha behúzva tartod a hasad, akkor feszülnek az izmaid, tehát erősödnek is. Az más kérdés, hogy szerintem csak nagyon hosszú idő után lenne látható eredménye a dolognak. Ha csinálsz pár felülést minden nap, akkor attól még nem fogsz fogyni szerintem, hanem csak izmosodni. Szóval én inkább azt ajánlanám neked, hogy csinálj felüléseket, és sportolj nyugodtan. Izmosodni fogsz tőle, nem fogyni.
2010. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm. Megpróbálom akkor, remélem tényleg nem fogok fogyni ;)
2010. nov. 13. 10:47
 5/13 anonim válasza:
Szerintem nem. Én ugyanis mindig behúzom a hasam, ha nyilvános helyen vagyok (igazából magam sem tudom, miért :D ), és nem tapasztaltam változást. Elég erős a hasizmom, de nem lett laposabb ettől a hasam (vagyis a zsírréteg ettől nem tűnik el). Sajnos. :D
2010. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sportolj valamit, aerobic vagy valami hasonlót, hogy erősödj és formálódj is! Így nem fogsz annyira vékonynak tűnni! Ha eleget eszel, nem fogysz le még jobban!

Nem hiszem el, hogy nincs fél órád mozogni valamit :)


Az első meg kretén...

2010. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A helyzet az, hogy bőven eleget eszek, sőt annyit, amennyit egy kövérebb ember szokott. Viszont egyrészt gyors az anyagcserém, másrészt kétszer annyi kalóriát égetek el ugyanannál a tevékenységnél, mint egy átlag ember. Ezért félek a tornától.
2010. nov. 13. 11:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor egyél kicsit többet, te tudod mennyire van szükséged! :)
2010. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne behúzd a hasad sokáig hanem húzd be 10 másodpercre engedd ki 3-ra ezt csináld sokszor,egyébként meglétezik izometrikus edzés is ami nem annyira megterhelő.
2010. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

szerintem ne félj a sportolástól,mert a sporttól a nem fogyhatsz(elméletben),mert nem eltűnteti a zsírt,hanem átalakíja izommá,am meg ha este eszel,akkor az jobban megterheli a szervezetet,mivel az ember nappali élőlény... vagyis: éjfél-->go hűtőszekrény:D am ajánlom azt,hogy vmi fenék erősítőt használj,akkor talán oda is hízol 1kicsit...

sok sikert:D <3

2011. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!