Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 30-40 perc kocogás előtt...

30-40 perc kocogás előtt 1-1,5 órával mit egyek?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy futás/kocogás előtt érdemes 1-1,5 órával enni olyan ételt, aminek alacsony a zsír és a rost, viszont magas a szénhidráttartalma, és viszonylag hamar felszívódik. Kezdő vagyok, most kezdtem el járni kocogni, napi 30-40 percet.

Gondoltam müzliszeletre, vagy jó reggelt kekszre, de nem tudom mi az ideális, gondolom olyan kéne ami azért nincs teletömve cukorral, mert akkor gondolom futás közben leesik az ember vércukorszintje. De ti mit javasoltok? Lehetőleg olyat mondjatok amit iskolában is tudok fogyasztani. Kösz.


2010. nov. 8. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit ne egyél. hacsak nem akarsz rókázni a futástól.
2010. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is nagy étkezésre gondoltam, azt hallottam is hogy előtte nem jó teleenni magamat. Kisétkezésre gondoltam... szóval várom a válaszokat.
2010. nov. 8. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor egyél egy sportszeletet, tökmind1. kisétkezés nem oszt.
2010. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!