Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hátizom erősítés után a...

Hátizom erősítés után a lapockámtól kiindulva a karomon at az ujjakig,illetve a labamon hatul a combom at le a labujjakig erzem mintha egy ideg vegigfutna a jobb oldalamon.Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem igazan edzettem,de most szeretnek mert nagyon gyengek a hatizmaim. Jartam nyaron csontkovacsnal, masszazson mert az emlitett helyen megeroltetes miatt (dolgoztam fizikai munkat) nagyon fajt ott az az ideg. Amiota nem dolgoztam olyan eroset el is mult. Tegnap edzettem eloszor hatra, de mar az elso feladatnal ereztem hogy ujra szur..es minden fajdalom visszajott. Pontosan nem tudom hogy ez miert lehet, de az biztos hogy nagykn gyenge a hatam. De nem merek emiatt edzenu mert akkor meg ujra elkezd szurni..szerintetek? 24/L
tegnap 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Doki -> ortopéd doki -> gyógytornász
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!