Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki hozzá értő tudna...

Valaki hozzá értő tudna ajánlani edzés tervet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28 éves nő vagyok, 175 cm és 62kg. Néhány éve súlyos depressziós voltam,ez leginkább az étkezési gondokban (39kg) és fáradságban jelent meg. Jelenleg boldog vagyok az életemmel, viszont szeretnék javítani a fizikumomon.


Amit szeretnék:

Szálkás izomzat és némi gyomor tájéki fogyás. Kifejezetten használható izmokat szeretnék.


Előnyeim:

Kitartó és lelkes vagyok és étrend ügybe nem válogatok. Hát igen ez nem sok :D


Hátrányaim: a térdkalácsom brutálisan lönyög a helyén. Nem fáj sőt beteg módon "hajlékony". Elmondhatatlanul tunya vagyok. Ha csak a villamosig kell futnom is a tüdőm köpködöm kifelé. Illetve allergiás vagyok a halfélékre. Túlságosan szeretem a tészta féléket. Igen ez szedett ki az étkezési gondjaimból :D


Sajnos elég szerény fizetésből gazdálkodom, szóval 1 napot mindenkepp de maximum 2 napot tudnék terembe járni, szóval a többi részét itthon kéne megoldanom.



Akit esetleg még nem riasztott el a nagyregényem, kérem segítsen.


Köszönöm!



máj. 27. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon komplex a helyzet, amit nulláról kéne felépíteni. Ezt látatlanban egy kommentben nem lehet megoldani, ráadásul ingyen senki nem fog dolgozni. Keress fel egy szakembert, addig pedig linkeled neked remek edzéssablonokat, recepteket és tanulnivalókat:

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=3mLwbBJbOuY

https://www.youtube.com/watch?v=U6dE3D7TqA4

máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nyáridőben a konditerem nagyszerűen kiváltható szabadtéri kondiparkban végzett edzéssel. Ha pedig van elérhető távolságban szabadstrand, ott lehet természetes vízben úszni. Ingyen van mindkettő.
máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Heti egy-két napijegyből már kijön egy havi kondibérlet.
máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Az eleve laza és rossz térdedet nagyon hamar és örökre tönkrevághatja ha szakember nélkül vágsz bele. Vagy menj el dokihoz és kérdezd ki hogy miket ne csinálj.

Az úszással nem lőhetsz mellé dd a melluszáshoz tartozó lábat ne csináld hanem vagy delfinláb vagy sima gyors lábtempó. Hát meg gyorsúszás mehet

máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!