Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha csak erősítő gyakorlato...

Hogyha csak erősítő gyakorlatokat végzek akkor a zsírból megy le és az izomból több lesz?

Figyelt kérdés

Vagy a zsír marad de nagyobb lesz az izom ami miatt még vastagabbak lesznek mondjuk a combok.


Ha csak erősítő gyakortlatokat végzek, azzal is lehet fogyni rendesen?



aug. 26. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor fogsz fogyni, ha tartós kalóriadeficitben vagy. Mennyit tudsz a kalóriaszámolásról?

Mit értesz erősítő gyakorlatok alatt? Ha azt, amit én, akkor az erősítő gyakorlatoktól izmosodni lehet, és mivel a sporttevékenység kalóriát éget, ezért segít a fogyásban.

aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kalóriákat számolni. De a munkámból adódóan nem tudok sokat enni. Van hogy egész nap 2 tál vízzel főzött zabkását eszek,reggel és este egyet, persze ha nem tudok főzni, mert az eltelít meg sok benne a vitamin állitólag.Ha főzök is akkor is valami krémlevest csinalok vagy husilevest, vagy valami rakott dolgot ezt szereti a család. Néha nasiként túróridit eszek, ha épp le van akciózva.

Meg csak vizet iszok.


Erősítő gyakorlatok alatt, hasizom gyakorlatok, súlyzózás, gugolás, lábemeléseket értek.

A piláteszen is gondolkodom az is ilyen ahol saját testsullyal dolgozunk, de nagyon megeröltető még nekem ha tényleg helyesen akarom csinálni a gyakorlatokat.


Napi 1 órát tudnék rá szánni munka és gyerkőc melett.

aug. 26. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szoktam kalóriákat számolni"

Akkor ha szerencséd van, fogysz, ha nincs, akkor nem. Magadat szívatod feleslegesen.

"nem tudok sokat enni"

Akkor miért lettél túlsúlyos?

aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!