Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő jó pasivá edzenem...

Mennyi idő jó pasivá edzenem magam?

Figyelt kérdés
Kondiba nem akarok eljárni, olyannal szeretném elérni hogy újra sportosabb legyek, amit egyébként is szeretek. Biciklizés, futás, fekvőtámasz, felülés, guggolás, plank, húzockodás, ezekre gondoltam. Nem vagyok elhízva, átlagos/vékony testalkatnak mondanám magam, 181 cm magas, 65 kg vagyok. Fontos hogy nem hatalmasra akarom gyúrni magam, de azt szeretném, hogy látszódjon rajtam az hogy sportosabb alakom lett, ki lettem tesizve.

ma 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
50 év.
ma 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Genetikától is függ.

2. Táplálkozás is hozzátesz.

3. Edzések száma/hét és normálisan összerakott edzésterv is kell.


Szóval nem tudjuk megmondani.


Az jó dolog, hogy edzeni akarsz és vannak dolgok amiket szeretsz, de azért ennél több izom csoportod van, illetve komplexebben kell tekinteni az edzésre és a testedre is. Ha nem szeretnél terembe járni, akkor létezik a saját testsúlyos edzés, abba ásd bele magad.

ma 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túl sok mindentől függ. Meg annak is vannak szintjei hohy mennyire legyél sportos.

Szóval lehet 4 hónapnde 3 év is

ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel jó pasi, ha eddig nem voltál akire buknak a nők, arra enyhén pocakosan is buknak.
ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 4-nél a pont. Dolgozz magadon, az önismereteden legalább annyit, mint a testeden, ha nem többet.
ma 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. A kerékpár és a futás jó dolog , de tömegnövelés szempontjából zsákutca. Ha izmosodni szeretnél , akkor bizony tömegre van szükséged, de ezzel újat nem mondtam . Ha ennyire ellenséged a konditerem , javaslom szerezzél be súlymellényt és ahogy írta #2 válaszoló merülj el a saját testsullyos edzések világába, és ne add fel , azért nem annyira könnyű dolog normálisan saját testsullyal edzeni , mint ahogy azt mutatja jó pár online “edző”.
ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!