Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fáj a tricepszem súlyzós...

Fáj a tricepszem súlyzós edzés után, szabad tovább edzenem?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve hagytam abba a súlyzós edzést, mert elkezdett fájni a könyököm. Valószínűleg teniszkönyök lehet vagy lehetett.

Most megint elkezdtem súlyzózni kis súlyokkal, viszont fáj a tricepszem, nem az egész, csak egy kis része, könyöknél fut végig ez az izom, olyan, mintha meglenne rövidülve ez az izom nekem, ha megnyújtom, utánna egy darabig nem fáj. Viszon ha behajlízom akkor is fáj kicsit.

Valakinek volt már hasonló probléma? Edzzek tovább, lehet hozzászokik majd idővel?


júl. 12. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
El kéne menni orvoshoz (akár sportorvoshoz) vagy gyógytornászhoz, mert a a fájdalom sose normális, viszont emiatt nem edzeni a legnagyobb butaság. Egy szakember valószínűleg egyből kideríti, hogy ortopédiai, mobilitási vagy technikai probléma áll-e háttérben, és már léphetsz is tovább.
júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!