Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok izmos testet...

Hogyan tudok izmos testet szerezni legkevesebb fáradtsággal egészséges módon? (Lustáknak edzés terv)

Figyelt kérdés
Kardioban jó vagyok de izmom szinte semmi, akarok jó testet. Vki segítene? Lehetőleg edzőtermi gépekkel ahol csak tologatnom kell fel le, az hogy súlyt emelgetek kézzel rohadt fárasztó, nekem gépes easy megoldások kellenek

tegnap 20:35
1 2
 1/12 LakatosAlandelon ***** válasza:
Sehogy, ezzel a hozzáállással, nem fog menni.
tegnap 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ahol ülök vagy fekszem és húzgálok vagy tologatok vmit biztos létezik ilyesmi
tegnap 21:00
 3/12 Katona Dius válasza:
Ezdőterem, ott emelgetheted a súlyokat. Más módszer nincs sajnos. Fitt lehetsz még lustán is akár, de izmos semmiképp.
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 LakatosAlandelon ***** válasza:

Fekszel és húzálsz valamit? 😄 Ezzel a hozzáálással, max a károdat. 🤣


Ebben a sportban, a legkisebb eredményért is energiát kell beletenni, nem keveset. Ha csak az effortot nézzük, tehat hogy mennyire mész közel bukasig a gyakorlatokban és az étrendet, hogy kéne egy adott feherje és kalória, a te mentalitásoddal, még ezeket se tudnád teljesíteni. Szóval embereld meg magad, vagy élj egy sikertelenséggel teli éltet, te döntésed.

tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elvileg egy minimális külsőt ami már jól nézz ki könnyü, csak később reked meg a fejlődés, de elvileg úgy nő az elején az izom hogy nagyon könnyü
tegnap 22:41
 6/12 LakatosAlandelon ***** válasza:
100%
Ha nincs kiveteles genetikád, sosem mondaná meg rólad senki, hogy bármit is sportolsz azzal a munkaval, amit Te akarsz ebbe beletenni. Ha meg jó lenne a genetikád, eleve nem tetted volna fel ezt a kérdést, mert lustalkodva is jol, vagy turhetoen néznél ki.
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a dolog:

Több kalóriát kell elégetni, mint amennyit beviszel.

Annyi a baj, hogyha a zsír alatt nincs izom, akkor csak simán sovány leszel.

tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez az hogy kardio fogytam de nincs jó testem.

És ezért kell súlyos edzés hogy jó testem legyen.


Eleinte kemény volt kardio de már auto pilot megszokta testem, csinalom automata es mégis égetek kaloriat ugyanugy

ma 08:00
 9/12 anonim ***** válasza:

#2: "Ahol ülök vagy fekszem és húzgálok vagy tologatok vmit biztos létezik ilyesmi"


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Jó szórakozást!

ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LakatosAlandelon ***** válasza:
Hiába fekszik, vagy ül ezeknél a gyakorlatoknál, ezeket is keményen kell csinálni, hogy értelme legyen. Egy egyszerű vállból nyomáshoz is akaraterő kell, hogy azt elvidd RPE 9-ig legalább. Ezzel a hozzáállással, Szerinted, ő hogy fog edzeni? Bukás előtt vagy 6 ismétléssel lerakja a súlyt...
ma 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!