Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha duci ként elkezdek kondiba...

Ha duci ként elkezdek kondiba járni,akkor le fognak nézni/kinézni? Vagy rossz szemmel nézni rám?

Figyelt kérdés
ma 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki nem fog rádnézni. Ez csak egy tipikus kezdő félelem, aminek nincs valóságalapja.
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Psycho ***** válasza:
Ugyan én nem kondizok, de ha egy duci embert meglátok sportolni: futni, kondizni, sportolni, akkor konkrétan irigylem az elhivatottsága, motivációja miatt.
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rossz szemmel nézne rád bárki, akkor keres másik helyet, mert nem normális viselkedés.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként 90 kilósan kezdtem edzőterebe járni, miután jó 2 hónapig gyűjtöttem a bátorságot...

Most 70 vagyok, de senki nem nézett rám máshogy akkor se, mikor 90 voltam.

Én az első pár alkalommal személyi edzőhöz mentem, mert egyrészt gőzöm sem volt, hogy mit csináljak egy edzőteremben, másrészt meg ő valahogy "bevezetett" az ottani világba, megismertetett a többi edzővel, pultosokkal, törzsvendégekkel stb., abszolút megérte, most meg már egyedül is tudom csinálni.

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Múltkor valaki mondta nekem, hogy emiatt ne aggódjak, mert ha valaki meglát a kondiban egy duci embert inkább jó véleménnyel lesznek róla, mert tenni akar a kövérség ellen. Szerintem ez igaz.
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogyis, elmúlt már ez az idő.

Sőt inkább bátorítanak.

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!