Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok és a tartásom...

Túlsúlyos vagyok és a tartásom is nagyon rossz. Merre induljak?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék csak úgy belevágni a dolgok közepébe tudatlanul. Nem akarok még nagyobb kárt tenni ha mondjuk rosszul végeznék gyakorlatokat.


Egy személyi edző tudna adni hasznos tanácsokat a testtartásom javítására, vagy ő csak a fogyásra és erősítésre? Egyáltalán kihez érdemes fordulni ezzel?

Nagyon szeretnék változtatni



jún. 30. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Személyi edző szuper. De mindenképp tapasztalt, képzett. Aki 100 százalék rád figyel.

Én egy centit nőttem is, annyira jó lett a tartásom.

Menekülj az edzőtől ha

- első alkalommal nincs minimim félnóra beszelgetés. Célok, serülések, korabbi betegségek, izuletek allapota stb. Ez a legalapabb amit egy edzonek fel kell mérnie

- nem mindig rád figyel. Ha valamit szuperül csinálsz és a végén már előkésziti a gepet az rendben van. De ha pl koszonessn kivul massal beszel a.te idodben az mar nagyon nincs. Mert teljes figyelme rád kell szegezodjon

- legeslegelso alkalommal nem tanit meg helyeyen bemelegiteni es lenyujtani

- fájdalmaid vannak amit nem vesz figyelembe

- hagyja hogy te irányítsd az edzést, válassz gyakorlatokat. (Egy jó edzésterv nem véletlenul abban a sorrendben, azokbol a gyakorlatokbol van osszwallitva)


Én 5 éve léptem be edzohoz szar tartassal 35 kilo plusz sullyal. Azota is egyutt solgozunk. Koltoztem, 4 uj edzot probaltam a kozelben de visszajarok hozza. Siman furom a busz utan, hátam egyenes, ulomunkát bírom


A testtartas javitasara tudatosan kell korrigalni a tartast es parhuzamosan megerositeni azokat az izmokat amik abban segitenek hogy jol tartsd magad

jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!