Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha kevesebbet sportolok, akkor?

Ha kevesebbet sportolok, akkor?

Figyelt kérdés

Sajnos így télen a heti 2 teniszedzés helyett csak 1szer tudok járni (sátorban nincsen elég időpont:S). Diétáztam, fogytam is, sikeresen lement jó pár kiló (nemcsak víz vagy izom, hanem rendesen a zsír!), és a diéta alatt még futottam is hetente többször + tornáztam. Most nem futok, és nyáron sem tornáztam, csak teniszen voltam, mert akkor heti 2-3szor volt edzés... de most megijedtem... hogy ha csak heti 1-szer lesz, nem hízhatok-e vissza?:S

Csokit, édességet heti max. 2szer eszem (szülinapozás & valami ünnep kapcsán) nem eszem fehér lisztes cuccokat, vagy zsírban, forró olajban kisült dolgokat (sült krumpli, rántott hús, fánkok). Ha húst eszem, az mindenféleképp csirke vagy pulyka (halat nem szeretem, vörös húsok pedig sok zsírt tartalmaznak) és mindig natúrban, olívaolajon kisütve/párolva.

Arra gondoltam, hogy így télen míg heti 1 edzés lesz, tornázom itthon, mondjuk 1 héten szerdán van edzés, és akkor hétfő-kedd-szerda-péntek tornáznék mindig 60 percet. Ez így elég lesz?

17/l


2010. nov. 3. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
jónak hangzik
2010. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Topmodell akarsz lenni, vagy filmsztár? :D
2010. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

most sokan lehurrognak majd, de megkérdezem: megéri ez neked?? én is akartam "bombacsaj" lenni, sőt, el is értem nyáron azt az alakot, de valahogy az életem is beszürkült az étkezésemmel együtt.. uncsi csirkemell/zöldségek stb.. nem vágy egy kis gulyáslevesre vagy fánkra? szerintem nem kéne ennyire drasztikusan venni. ja és a vöröshúsokkal jól beetettek. nézz rá egy csirkemellre és egy sertéskarajra.. csirkén is vannak kis zsírgumók.. leszeded nem lesz.. ugyanezt meg lehet csinálni a malac/marhahússal is.. jó nyilván nem csülköt, de ehetsz vöröshúst is! az is egészséges, csak most az a divat hogy azt fikázzák (nem is tudod mennyi emberi érdek áll annak a hátterében hogy mi a "kajatrend".. ha a csirkét akarják jó drágán rádsózni, elkezdik írni hogy az milyen egészséges, és más szr.. pár év múlva fordítva..)

na nem is foyltatom mert nem ide vág, de mindenesetre nem attól leszel több vagy kevesebb hogy bombanőnek nézel-e ki.. a kisugárzás a fontos! és a pasik sem szeretik, hogyha elhívnak étterembe és valami nyúltáp salátát rágcsálsz ott szenvedve..

2010. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Előző jól mondja.

Én mondjuk le... hogy mit eszel, a lényeg hogy érezd jól magad a bőrödben, ha neked ez kell, amit csinálsz, akkor csináld és légy így boldog! Ha majd más esik jól, akkor váltasz és kész ne hagyd hogy bárki is kritizáljon. Kívülről biztos kiválóan fogsz kinézni. A belső értékek már más tészta :) Egy nem tökéletes, de vidám, jókedvű csaj lehet sokkal vonzóbb, mint egy tökéletesen kinéző keserű nőszemély.

2010. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a sport-mozgás témakör.Nem a Csernus doktor szakköre.Azt kérdezte hogy az edzésterve jó lesz e
2010. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3.! (17.32-es) ment a privi, légyszi majd írj.
2010. nov. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!