Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úszás utáni éhség ellen tipp?...

Úszás utáni éhség ellen tipp? (Fogyás is a cél)

Figyelt kérdés

40 percet szoktam tempósan mellben úszni . Kb 30 fokos vízben.

Úszás után állandóan erős éhség érzetem van muszály ennem. Ha előtte nem eszek akkor pedig mar úszás közben lemegy a cukrom és abba kell hagynom és elég kellemetlen. 32 éves vagyok nincs ismert betegségem , kevés túlsúlyom van. Valószínű ezért nem tudok fogyni mert eszek utána igaz nem össze-vissza de nem tudom mi lenne a megfelelő …

Semmilyen más mozgás után nincs ennyire éhség érzetem.

Edzéstől függetlenül kb 3 óránként eszem (nem nagy adatokat) mert ha nem akkor általában hirtelen leszek nagyon éhes van hogy a cukrom is leesik kicsit . Kenyeret nem eszek cukrot sem.

Kérem aki tud segítsen tanáccsal.

Ha nagyon elviszem a CH fogyasztásomat akkor pedig állandóan éhes vagyok és gyenge. Nekem ez a keto dolog nem való maximum a Low carb.



júl. 4. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy úszás, vagy bármilyen fizikai aktivitás után fokozott éhség jelentkezik. Így működik a szervezet. Nyugodtan egyél úszás után. Sporttevékenység után amúgy is célszerű egy teljes értékű étkezést beiktatni. A fogyást ez nem fogja befolyásolni. Azt egyedül a kalóriabevitel és a kalóriadeficit befolyásolja, amiről neked a "kenyeret és cukrot nem eszek, meg low carb" típusú mondataid alapján nem sok fogalmad lehet, úgyhogy eléggé veszett fejsze nyele.
júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sport után teljesen normális az éhség érzet,kell is enni.Előtte ne
júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!