Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ingyenes edzős appok fogyáshoz...

Ingyenes edzős appok fogyáshoz, illetve izomépítéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan edzős appot keresek, ami ingyenes és kiírja az égetett kalóriákat.

A ‘Home Workouts’-ot, illetve a ‘Lose Weight in 30 Days’-et ismerem, de ott is a legtöbb edzésterv fizetős.

Esetleg valaki ismer még hasonló/jobb appokat, amik bejöttek nektek?

A válaszokat nagyon szépen köszönöm!!:)



júl. 3. 12:00
 1/7 A kérdező kommentje:
(Jaj, félek, hogy valaki beleköt abba amit írtam, szóval még most javítom és fogyás helyett akkor *zsírégetés. Érzem már most a kommentelőket akik kiakarnak oktatni, hogy vagy az egyik vagy a másik:))
júl. 3. 12:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen appok által kiirt szamok iszonyat pontatlanok es sokan it szurjak el az egesz dietat
júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt valahogy gondoltam! De esetleg van ajánlásod?:)
júl. 3. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Egy olyan tracking appnak lehet értelme, mint a Massive ( [link] ) GymRoutines ( [link] ) vagy Fast N Fitness ( [link] ), de kalóriát még viselhető eszközzel is csak nagyon pontatlanul becsülnek az alkalmazások (pulzus és testsúly alapján általánykalóriát ad meg).
júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Ajánlás: kaloriabazis.hu

A fogyás az evésen mulik

júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Nincsen ingyenes app.

Ahogy az étrendkiegészítők, italok, felszerelések, ruházat stb gyártói, forgalmazói is meg akarják kopasztani a fogyni vágyókat, úgy a szoftverfejlesztők is felismerték hogy bizony ez egy jó üzlet, úgyhogy gyakorlatilag mára már egyik app sem ingyenes.

Vannak szinte mindegyiknél próbaidőszakok néhány nap, hét, 1 hónap. Használd ki, nézd meg hogy milyen. Vagy fizess ki egy hónapot és nézd meg hogy jó-e, aztán csináld meg magadnak a listákat, jegyzeteket magadnak excelben ingyen.

júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Youtubon millio edzes fenn van

Messengeren megnyitod nincs reklam sem


Valasz olyat amilyen eszkozod van otthon

Vagy ha semmi akkor napi x km seta

Seta utan nem zabalsz ra mint mondjuk edzes utan lehet tul eszed magad.



Anno heti 3x1h aerob biciklivel ugyanannyit fogytam mint mikor a napi 10.000lepest tettem

Itt a konstans x kcal a fontosabb nem az hogy mit csinalsz

Vmint canga utan ehesebb es faradtabb voltam

Seta viszont maceras elindulni

Mindkettot abbahagytam vegul

tegnapelőtt 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!