Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy gyúrós srácnak mi abban a...

Egy gyúrós srácnak mi abban a dicsőség, ha szkanderben lenyom egy 65 kilós vézna gyereket?

Figyelt kérdés

A munkatársaim szkanderozgattak ebédszünetben, majd az egyik mázsás hegyomlás kihívott engem is. Persze tudtam, hogy esélytelen vagyok, mert kb kétszer akkora mint én, de a poén kedvéért belementem. Az elején még csak tartotta a kezem, és azön röhögött, hogy én mennyire erőlködöm, aztán hirtelen úgy az asztalhoz vágott, hogy még most is fáj picit kezem. Ezután röhögve azt mondta, hogy "egyél még egy kicsit".

Ez sportszerü volt? Azt gondolja, hogy ezzel most becsicskított?



jún. 28. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyakorlott 65kgos szkanderos siman lenyomna, akkor nagyot nezne
jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Semmi. Lehet, hogy önértékelési gondjai vannak, vagy anno ő is "65 kilós vézna gyerek" volt és úgy gondolja, hogy most megmutatja mennyit fejlődött. Vagy csak simán bunkó.

Sportszerűnek amúgy sportszerű volt, ha egyébként nem csalt. Csicskáztatásra nem jó, ellenben ha kifog egy olyan 65 kilós ellenfelet, aki történetesen jobb szkanderban, akkor nagy pofára esés lett volna belőle.

tegnap 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
55%
Becsicskultál ettől?
tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően semmi bajom a gyúrós tagokkal,próbálok nem előítéletes lenni,de azért mégsem meglepő egy ilyen jelenet.

Sokaknak az izomtömeggel arányosan nő az arca is,főleg ha ennyiből áll az életük.

De az is lehet hogy csak vicceskedni próbált,nem biztos hogy egy bunkó

ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Lehet vicceskedni, abból általában nincs sértődés, de nálam az már túl van ezen a határon, ha úgy vágja oda az ellenfele kezét az asztalra. Lehet éreztetni finomabb módon is az erőfölényt, nem kell azért fájdalmat okozni.
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!