Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még kezdő vagyok szabályosan...

Még kezdő vagyok szabályosan csinálom a fekvőtámaszt?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 174 cm magas és 60 kg a tesúlyom.

És soha életembe nem edzettem semmit még 2020 ban tesi órán néha csináltunk fekvotamaszt es feluleseket de akkor sem ment annyira azota meg nem is csinaltunk semmit mert sosem volt tesi orank suliba mert senki sem hozott tesi ruhat igy a tanarok nem tartottak meg be se jottek orara.

Es most ugy dontottem elkezdek itthon edzeni es felulest probaltam de nem megy 15 nél több mert elkezd a gyomrom fájni de csak 1-2 percig aztan elmulik, fekvőtámaszt is probaltam csinálni az meg nagyon nehéz 10darabot tudtam csak még most csináltam egy képet a felvőtámaszomról szerinted szabályosan csinálom? Eddig elég lemenni vagy hogyan csináljam a fekvőtámaszt? Jol csináltam a képen?

Igazából szerintem nem tudom egyenesebbre csinálni a testem mivel nincs is senki aki figyelné és mondja hogy emeld meg kicsit magad meg stb.. igy egyedul nem tudom mikor vagyok egyenes.

Elégge lementem a fölre? A kepen itt most azt fotoztam le amikor a földhöz lemegyek még kezdő vagyok nagyon.


[link]


Nagyon nehez ez nekem hisz meg most kezdtem szinte eloszor eletembe olyan



jún. 27. 15:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Tudom a fej tartásom nem egyenes azt most vettem eszre azon javitani fogok
jún. 27. 15:22
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

azta mindenit 😂😂


gyertek gyorsan mielött törli a képet ilyet még sose láttatok 🤣

jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most neztem egy tiktok videoban hogyan kell csinalni szabalyosan es megprobaltam ugy de nagyon ropognak a csontok ez baj?


[link]


Ezt probaltam ki kezdoknek es ennel ugy ropog mindenem

jún. 27. 15:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kell kinevetni mondom még kezdő vagyok!
jún. 27. 15:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van valami genetikai gerincproblémád? Vagy tényleg ennyi testtudatod nincs? Az ilyen emberek szoktak sajnos sérvet kapni egy cipőkötéstől.

Nézd meg ezeket a videókat, de esetedben a legkisebb baj, hogy nem tudsz fekvőtámaszozni:

https://www.youtube.com/watch?v=BfuZmSD99fQ

https://www.youtube.com/watch?v=yriBxUeeY-o

https://www.youtube.com/watch?v=nr8PUyx-gg8

jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

ez a srác rá csap a csajod seggére

mit teszel?

jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Őszintén: szerinted szabályos?
jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindegy most már nem csinálom ma mert annyit probalkoztam hogy elkezdett fajni a derekam meg a bornám elol
jún. 27. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem csoda.
jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megneztem a videot amit 5 os kuldott es abban tenyleg mindent elmagyaraz koszonom! Holnap meg is probalom!
jún. 27. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!