Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges az izomvesztés, ha...

Lehetséges az izomvesztés, ha abbahagyom a súlyzós edzést és helyette csak húzódzkodást és fekvőt csinálok? 17/L Részletek lent

Figyelt kérdés

Szeretnék felsőtestről izmot veszíteni, mert változtak a céljaim. Úgy érzem, hogy nem vagyok arányos így.

Most jutottam el 8 húzódzkodásig, amire büszke vagyok és továbbra is fejlődni szeretnék benne. Emellett csinálnék fekvőtámaszt is, hogy ne terheljem magam aránytalanul. Szóval a kérdés, hogy fogok így izmot veszíteni? 17/L



jún. 6. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a progresszív súlyzós edzést lecseréled 7-8 húzódzkodásra és fekvőzgetésre, garantáltan izmot fogsz veszíteni, ne aggódj.

Durva, hogy 17 éves naturál lányként akkora elképesztő izomtömeget építettél fel a felsőtesteden, hogy az már az esztétika rovására megy. Még profi kártyás férfi versenyzők körében sem találkoztam ezzel a problémával, de tiszteletre méltó, hogy te gyerekként olyan edzésmúlttal, tapasztalattal és tudással rendelkezel, hogy ilyen gondjaid vannak. Taníthatnál minket, ránk férne.

jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
szerencse h nincs test kép zavarod és h reálisan látod magad
jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Persze.Elkezdesz cigizni,drogozni és keveset enni.Nem vagy egyedül!

Egyre több ember jön rá hogy túl izmos,ezért muszáj nekik dolgozni azon,hogy izmot veszítsenek,mert az emberek megszólják őket.

Van erre terápia.A túl izmosok csoprtja,ahol segítenek minél előbb lesatnyulni.Két lehetőség ,két módszer.

1.Szép,dagatra ,tokásra hízni

2 .Csontsoványra lemenni.

Mindkettő nagyon esztétikus és áhított ,elérendő cél.Az egészség szempontjából is meg kell szabadulni a rengeteg izomtól.

jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni azt a túl izmos naturál lányt.
jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy túl izmos vagyok. Alapvetően nem olyan széles a csípőm és ezt párosítottam a korlátlan válledzésekkel. Nem vagyok magas, így jobban látszódik ha izmosodom + a lábazást nehezebb bukásig vinni, mint egy felsőtest gyakorlatot. Szemből nézve egyre jobban hasonlítok Gru-ra, ami nekem nem tetszik.
jún. 6. 16:15
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Egy kiskorú naturál lány biológiailag nem tud az esztétika rovására izmosodni, úgyhogy a problémáért vagy a testképzavar vagy a kalóriatöbblet a felelős.
jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szóval csak az arányok miatt szeretnék egy kis izmot veszíteni, majd egy idő múlva visszatérni a rendes edzéshez.
jún. 6. 16:18
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez menni fog gond nélkül.
jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

6-os, nincs testképzavarom és szinten tartó kalórián vagyok kb, kockás a hasam.

Nem tudom hogy hallottál-e már a különböző testfelépítésekről. Ha nekem a vállam szélesebb mint a csípőm, akkor simán lehetek aránytalan sok válledzéssel.

jún. 6. 16:24
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9#

Az ironiát félretéve.

Nem kell izmot veszteni,hanem fel kell hozni talán a lemaradt részeket.Ha...fel kell!

Az ilyen problémák nem a te vagy a mi szintünkön fontosak,hanem profi szinten.Na ott lehet esetleg jelentős,a bírók szemszögéből vmi aránytalanság.

A te eseted nem ez a kategória.

Mégis,ha ez neked akkora szemetszúró és frusztráló,akkor módosított programozással lehet korrigálni.De itt megintcsak nem izomvesztés a cél,hanem pldául az edzésen belüli arányok változtatása

konkrétan ha x sorozatot csináltál vállra,vagy hátra,akkor esetleg csinálhatsz x/2 őt.Ezzel szemben mondjuk alsótestre plusz néhány sorozatot.

Ezzel nagyjából fentartható a felsőtest és hozzáedzhető az alsó

Nem az a megoldás hogy amit felépítettél lerombold,hanem felhozd hozzá a gyengébbet.

Ami a te esetedben max 2-3 hónap és nem nagyon több.Még igy látatlanból is ezt tudom mondani!

jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!