Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha felüléseket végzek izmosodi...

Ha felüléseket végzek izmosodik a hasam? (Persze csakha rendszeresen) es izmos lesze?

Figyelt kérdés
Es ha ez igy lesz akkor kicsit lefogy nem? Vele egyutt a mellembol is fogyni fogok????
2009. jan. 4. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszinte leszek... én volt hogy naponta 500-at is megcsináltam... sőt többet is és nem 1-2 napig, hanem hetekig!!! Fogyni 1g-ot nem fogytam :S, kicsit formálta a hasam, de ez sem számotvető!!! Mellesleg ha csak hasazol akkor a hason található "zsírpárna" alatt lesz izom... de látni semmit nem fogsz belőle mivel takarja a zsír!!! Inkább aerobikozzál... és ha már kisebb a hasad utánna több hasazást csinálj!!! asszem ennyi
2009. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A hasizmot szinte a legkönnyebb fejleszteni - főleg, ha van mit emelgetned.

Nem leszel semmivel könnyebb - sőt nehezebb leszel (az izom nehezebb, mint a zsír) - de a zsír egy része elfogy: elmegy energiatermelésre. Már, ha nem kezdesz el falni. Az izom pedig egyértelműen nő.

2009. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
60%

Akkor ezek szerint nem érdemes edzeni sem mert akkor nő az izom és nő a súlyunk is. Nem értem akkor miért sulykolják bele az emberbe hogy a mozgás része a fogyásnak?? Hogy jön össze a súlycsökkenés amikor az ember súlya még nő is?

János

2009. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Nem a kg-okat kell figyelni hanem h centiméterekben mennyi a fogyás!(az izom nehezebb mint a zsír)

Futni kell..néha konditerem meg ami jól esik...tánc...kirándulás...foci.......:D Felülések jók de nem elég mert a hasizmod nő ami jó mert minél több az izom annál intenzívebb a zsírégetés úgyhogy sztem fuss is mellette vagy amit szeretnél.

Mindenedből fogyni fogsz de ez így arányos!

2009. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti válaszolónak. Az izom térfogata jóval kisebb, mint a zsíré, de a tömege jóval nehezebb, mivel szerkezete sűrűbb. Ennyi. Mozgásra szükség van. Csak felülésektől pedig valóban fog épülni a hasizom, de ha van rajta némi zsírréteg az nem fog eltűnni. Csak a zsír alatt fog épülni az izom. Mindenképp szükséges mindemellé valami aerob, vagy kardio mozgás, a siker csak így lesz teljes. A felülés kevés, mert az nem pumpálja fel az izmot, és mindenféle bemelegítés és előzetes felvezetés nélkül nem sokat ér. Önmagába pedig fogyáshoz nem vezet.
2009. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, akartam írni nem pumpálja fel, nem emeli meg a pulzust... bocsi.
2009. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem a suly fontos, hanem a testzsirszazalek.

Ezt nem tudja megerteni az osszes 90 napos dietas...

2009. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha hasizomgyakorlatokat végzel, akkor Abszolút Izmosodik a hasad...

Ne egyszerű felülés legyen ...sokkal inkább hasprés:

[link]

[link]

..de ha már nekifogsz...akkor kicsit tornáztasd meg az egész testedet...lazításnak, bemelegítésnek.

Ha nem pár hétig csinálod, hanem pár hónapig, vagy mégtovább...akkor eljön ideje, hogy is meglátszik..attól függ, mennyit kell ledolgozni..és milyen rendszerességgel sikerül.


..és ne erőltesd a sok gyakorlatot egyszerre..inkább pihenj közben....és utána folytasd.

Ha azt éreznéd először.....hogy 18..19...20..meghalok..én ezt soha többet nemcsinálom.....Ne add fel, eljön az az idő....amikor azt mondod pl. hogy 399..400...most már igazán ki kellene találni valami nehezebbet, mert ez így vicces :))).....és nem tudod majd majd nem észrevenni a változást a hasadon :))

2009. jan. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Csupan annyit akarok, hogyha nem is lesz edzett kockas hasam, egy kicsiket tunjenek el a parnak rola.

Kitartasom van azzal nincs gond csak szeretnem tudni belevagjake vane ertelme. Napi 2 ora mozgas, tornazas eleg, vagy szerezzek be egy kondigepet es meg azzal is csinaljam?

2009. jan. 5. 13:40
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
a has edzése mellép ajánlatos mélyhátizomkat is edzeni. mert különben megbomlik az egyensúly és derékfájás könnyen kialalkul
2009. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!