Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 5kg-tól szeretnék megszabaduln...

5kg-tól szeretnék megszabadulni még? .

Figyelt kérdés

de az a helyzet,hogy azok közé tartozom akik gyorsan hiznak és könnyen izmosodnak. eddig csak aeroboztam szóval heti 4-5x 1óra futás este meló után és annyi. eddig müködött is de most hogy már csak 5kg-ra vagyok a céltól, mintha semmi haszna nem lenne a futkározásaimnak. a mérleg se mutat kevesebbet, a hasam is ugyanúgy kiáll alúl még egy kicsit.


van valami edzésterv amivel lepucolhatnám még azt az 5kg-ot 1-2 hónap alatt?


mert ez a napi 1óra futás tényleg már olyannak tünik mint halottnak a csók. lehet hogy bekellene vezetnem a súlyzós edzéseket is? ha igen akkor hogy csináljam? egyik nap aerob, másik nap súlyzós vagy pedig mindkettőt egy napra zsúfolni és akkor súlyzós edzés után aerob??


2010. okt. 18. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik az edzésed,de a lényeg a kajáláson van.Vegyél vissza a szénhidrátból és elég hamar csökkenhet a testzsír ennyi mozgás mellett.Fehérjét meg egyél rendesen,hogy feszes maradj.
2010. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod és a szénhidrátot mennyire vegyem vissza? olyasmiket eszek mint zabpehely, rizs szóval nem lesz nehéz kimérni csak jó lenne tudni mennyit ehetek belőle, mert eddig addig ettem, amig az éhségérezem el nem múlt.
2010. okt. 18. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány g ch-t eszel mostanában?És mennyi fehérjét?
2010. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igazából grammra pontosan még nem igazán számolgattam. de 8-10 tojást biztos meg eszek, meg fél kg túró egy nap fehérjeként. + amikor van valami sovány hús (most nincs) akkor azt is. szénhidrátnak meg zabpelyhet vagy müzlit eszem azt sem tudom grammra pontosan sajna. egy mély tányért félig töltök és arra még a tej.
2010. okt. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!