Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha megtámadnak az utcán...

Ha megtámadnak az utcán melyik a hasznosabb?

Figyelt kérdés
Shotokan karate,Wing Tsun,Aikido.Ez a 3 ami érdekel,és szívesen csinálnám :D
2010. okt. 10. 18:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Na okoska, akkor:


gázspray, a német szabályok szerintit kapsz csak mo-n, abban annyi CS vagy OC van, mint 1 db cs/oc pak lövedékben. és ezt 4-5 másodperc alatt lövöd ki a gázsprayvel, ami sokkal gyengébb erővel jön ki. ha messzire spriccel, akkor nehéz vele célozni, ha porlaszt, akkor nincs stophatása, és könnyen a védekezőt bénítja meg (pl visszafújja egy széllökés) arról nem is beszélve, hogy teszemazt otthon kipróbálod, örülsz hogy jó, de amikor megtámadnak veszed csak észre, hogy a GS 80%át otthon kispriccoltad, a maradék 20% meg ki se jön már a sprayből. Ilyen egy gázpisztolylövedékkel nem fordul elő.


az meg csak hab a tortán, hogy kb 10 cs/oc lövedéket kapsz egy gázspray áráért, 10x annyi cs/oc-vel. és egy másodperc alatt 3-at is az ellen arcába lőhetsz, ennyi idő alatt egy gázsprayből tizedennyi hatóanyag jön ki. nem fogja megállítani a csókát.


[link]

2010. okt. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor cipeljen magával mindenki egy pisztolyt... EZ AZ!!
2010. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
gázpistolyt, olcsó, nem kell mérlegelni, hogy használhatod-e, mert nem okoz sérülést.
2010. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ja, és lehetőleg revolver rendszerűt. az önvédelemre praktikusabb.
2010. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. okt. 11. 15:56
 16/22 anonim ***** válasza:
lehet hogy kicsit szélsőséges megoldás de gyúrd ki magad legyél nagy. vágd rövidre a hajad. a kis nyikhaj kisebbségiek máris nem érdeklődnek a telefonod meg a tárcád után;) én három éve tök vékonyka voltam elég sokszor kötöttek belém. barátnőm miatt elkezdtem kondizni. mostanra 20 kilóval több vok. és azt vettem észre h az ien kis 16-17 éves patkányok belém se kötnek. persze nem vok egy agressziv tipus de azér az ember külseje tud tekintélyt parancsolni. ha félnek akkor nem kötekednek és el sem kell jutni harcig:D persze megint más ha 15en vannak:S az ellen nincs mit tenni.
2010. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
bölcs gondolat :D
2010. okt. 11. 16:48
 18/22 anonim ***** válasza:

utolsó vok. amúgy krav maga-ztam 2 évig. de igazából tök mind1 h ki mit tud mer általában nem egyedül támadnak meg

azok ellen meg kevés a harcművészet vagy akármi

lehet kettőt kiütsz de a többi elver/kirabol.

2010. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Másfél éve, hogy egy kalapáccsal agyonverték Londonban B.T. cselgáncs olimpikont.

A gyilkosát a napokban ítélték életfogytra az angol bírák.

Mielőtt cigányozni kezdene valaki: egyik sem volt az.

2010. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
igen angliába más a helyzet. de itthon !általában! a cigányok támadnak meg utcán. és általában többen vannak.
2010. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!