Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Wing chun vagy Krav maga...

Wing chun vagy Krav maga melyik hasznosabb egy utcai harcban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mark86


Futás,kard,tőr,vipera,baseball ütő,boxer és a telefonodban a számom! :)

2011. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A krav magások elvileg bekerülnek egy nyilvántartásba(amihez a rendőrség hozzáfér), és ha bármilyen sérülést okoznak, pár évre bérelnek maguknak cellát. legalábbis, ahová ismerősöm jár, így van. szóval biztos hatásos:)
2011. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én a Wing chun-t tanultam 15 évig. Mesteri szintre mentem, az edzőm helyettese lettem az órákon, és a Si-Fu Máday is elismerte a tudásom, és ha jol elsajátitod akkor bárki jöhet szembe. Egyedül szétcsaptam nyáron Sofis-ban 5 kidobót, de másik harctudással is lehetsz nagy.

ha Wing-et tanulsz jobban jársz


könnyű elsajátítani, nem bonyolút és hatásos

2011. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Krav-maga vagy modern defendo, de csak azért mert van földharc is.


De a leghasznosabb egy pisztoly, amit használni is tudsz.

2011. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Márkkal és a kungfussal egyetértek!


Az összes önvédelmi "rendszer"... pff egy vicc. van benne földharc? mert utcán földharcolsz, amikor esetleg épp a vesédet fenyegetik késsel, akkor kur.vajó dolog.

még jó hogy gyakorolnak késsel (gumikés), és kés ellen is, és mondta egy késharcos ismerősöm milyen kemény, 10/10-szer ölte volna meg az instruktort élezett pengével, egyszer engedte hogy elkapják a karját.. akkor a rejtett pengét állította meg a lágyékánál. hopp, krav maga, amire fölösleges létező dologként tekinteni.

keress egy jó képességű WT edzőt, csak élj a gyanúperrel, hogy azt is sokan oktatják, és jóval kevesebben jó edzők!

2011. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

kérdező

ha akarsz Wing chun-t tanulni akkor add meg hol laksz és talán tudok arrafelé is egy normális edzőt.

2011. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te ennyire benne vagy ebben, ismered merre van jó edzés --> és ebből következik hogy tudod hol nem megfelelő?
2011. jún. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 brutal11 válasza:
A 2.nak mondom elvileg a krav maga az nem azért van hogy megvéd magad akkor meg miért büntetnének meg ha megtámadnak és megvéded magad?
2011. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már azzal, hogy valamilyen küzdősportot, harcművészetet űzöl jogilag sokkal nagyobb felelősség terhel, ha összeversz valakit, mivel fel vagy készítve az erőszak alkalmazására és nem arányos a küzdelem. Magyarán úgy járnak el veled, mintha kés/bot/stb használtál volna, nem pedig csak az öklödet.
2011. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és még azt mondjátok meg mit szűrjek le ebből mit kezdjek el tanulni?
2011. jún. 21. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!