Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet elérni napi 100...

Mit lehet elérni napi 100 fekvővel?

Figyelt kérdés

Mit lehet ezzel elérni?


1* 40 fekvő, majd még 2* 30 fekvő.

1* 40 guggolás, majd még 2*30 guggolás

2* 30 húzódzkodás


És ennyi, ezt mind szabályosan, de súly nélkül és semmilyen más gyakorlat! Csak ezek!


Ez a kérdés nem feltétlenül a testépítésbe való, tudom. Hiszen mindenféle progresszió nélkülöz és nem lehet vele sokáig fejlődni, sőt extra rövid ideig lehet csak vele fejlődni, azt is csak akkor ha olyan az alap amiről indulni. De még mindig leginkább ide illik mint máshova, ezért írtam ide…


Szóval mondom tisztában vagyok vele, hogy ezzel nem sok mindent lehet elérni, de azzal nem hogy konkrétan mit… Egyáltalán ez meglátszana rajtam, hogyha most 172 cm vagyok és 69 kg és a testzsír indexem 20% körüli a patika mérleg szerint?


Ha elhagyom a cukrot és rendezem a makrókat, akkor már ez az “edzés” is meglátszódhat rajtam?


2023. máj. 5. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Az utolsó mondat volt a hab a tortán, ezennel hivatalosan is befejeztem itt a válaszadást, sziasztok.
2023. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha tudod hogy semmit nem lehet elérni peogresszió nélkül akkor minek kérdezed meg?Ha képes vagy megcsinálni mindegyik szettet egy huzamban és nem emeled az intenzitást vagy ismétlésszámot akkor fenntartásra elég de semmi nem fog látszódni.

A guggolás amúgy bemelegítésnek lesz jó,abszolút semmi izomépító hatása nem lesz.Ehhez képest 30 húzódkodás óriási szakadék,ha te ennyit meg tudsz csinálni egyszerre akkor egy állat vagy.A 100 fekvő sem nagy szám,hatalmas különbség van a gyakorlatok nehézsége között.

2023. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem ér, szabad szemmel nem fog látszódni semmi. Viszont egészség szempontjából már ennyi tornával is hozzájárulsz az egészségesebb életmódhoz, tehát nyugodtan csinálhatod.
2023. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a válaszokat megkaptad!ezeknek ismeretében meg fogod csinálni vagy nem?
2023. máj. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván ártani nem fog. De nagy izmaid ettől nem lesznek. A cukor nem tudom, hogy jön ide.
2023. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!