Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban milyen combokat...

Naturálban milyen combokat lehet elérni, ha csak guggolást csinálok?

Figyelt kérdés

Combra csak guggolást csinálok, heti 3x guggolok, egy alkalommal 5x5-öt, vagyis heti 15 sorozat guggolás megy combra. (ICF 5x5 edzéstervet követem)

Így milyen combokat lehet elérni naturálban?

Elég csak guggolni combra, csak 1 gyakorlattól lehet nagy, izmos combokat építeni?



2023. febr. 6. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

A combodban csak 1 féle izom van?

Nekem anno azt tanították, hogy egy izomcsoportot(ami több izomból áll), 3-4 féle módon kell leedzeni.

2023. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

"Így milyen combokat lehet elérni naturálban?"

Ezekre a kérdésekre hogyan lehet válaszolni? Egy ilyen kérdésre milyen konkrét választ vársz?

2023. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Olyan konkrét választ várok, hogy például elég csak a guggolás, simán ennyivel is el lehet érni izmos combokat, vagy pedig kellene más gyakorlat is, mert...


#1, nem, de a guggolás megedzi elvileg az egész alsótestet, tehát dolgozik az összes féle izom. Bicepsznek is van hosszú, meg rövid feje, mégis általában elég rá 1 gyakorlat.

2023. febr. 6. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

"simán ennyivel is el lehet érni izmos combokat"

Akár el lehet érni. Ez millió különböző faktortól függ. A guggoláson kívül ettől független célszerű más gyakorlatokat is végezni, ha a lábaidat OPTIMÁLISAN akarod edzeni.

2023. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Álom
2023. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Illetve azért kérdeztem még, mert én úgy tudom, hogy izmot úgy lehet építeni, ha progresszíven erősödök, meg van a kellő heti volumen és az intenzitás, illetve bukás közelében edzek.

Heti 15 sorozat elvileg elegendő volumen részről. Heti 3 guggolással, nagy súllyal 5x5-öt végezve tudnék erősödni is, és az intenzitás is magas.

Nekem úgy tűnik logikusnak, hogy elég lehet simán a guggolás, és kíváncsi vagyok, hogy én tudom rosszul és esetleg van olyan szempont amit nem veszek figyelembe, ezért nem elég egyetlen egy gyakorlat, főként ezért írtam ki a kérdést.

2023. febr. 6. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani az a helyzet. Neked lehet hogy elég ennyi, sok embernek nem. Azonkívül nem kell bukás körülig elmenni, csak időszakonként. Az se mindegy hogy technikai vagy tényleges bukásról beszélünk. Plusz edzeni kéne a combhajlítót is.
2023. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja,jó hülyén néz ki ha az embernek nincs combhajlítója
2023. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Guggolásból nem tudsz elég volument bevinni, mert túledzed magad. Kellenek a kisebb, kieg gyakorlatok is.
2023. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!