Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után (nem csak kondi)...

Edzés után (nem csak kondi) szénhidrátot is be kell vinni, vagy elég fehérjét?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy küzdősportolok heti 3-4x és 1x beiktatok egy kondit, de nem tudom ehhez hogyan táplálkozzak. Eléggé vékony alkat vagyok, úgyhogy régebben összevissza ettem, de a hasamon ettől úszógumi lett, de egyébként maradtam vékony másutt. Most úgy csinálom, hogy napközben rendesen eszek, este edzek és akkor utána megiszok 1-2 adagolókanál fehérjét, de mást már nem eszek, csak a folyadékot pótolom vízzel, esetleg kis izotóniás itallal. Az úszógumi úgy látom kezd lemenni nagyon lassan, de nem tudom így az izmaim fejlődnek e normálisan.
2010. szept. 26. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
igen tömegeléskor csak ch mellett tud felszívódbni a fehérje
2010. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kell ch is
2010. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha puffadni akarsz, vagyis izmot felpakolni és olyan "buff" lenni akkor egyél szénhidrátot is, de ha szálkásitasz akkor max. zöldség mehet vagy inkább az se.
2010. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clint ***** válasza:

kell!

Előtte és utána is.

(előttemszolónak) szálkásítás közben is kell edzés után, ha férfi vagy.

2010. szept. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!