Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az normalis ha egy ember...

Az normalis ha egy ember reggel 5:30 kor fut egyböl aztan miutan felkelt? Vagy inkabb nem ajanlott?

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 16:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem kérdezz meg erről egy gyógytornászt vagy sportorvost. Az a helyzet, hogy tudom hogyan készülnek az edzői papírok, nekem is van, csak nem gyakorlom, és ha kéne akkor is leülnék normálisan tanulni inkább... szóval egészségügyi kérdésekben ha nem muszáj nem egy edzőre hagyatkoznék, akkor se ha 20 éve edz, mert sok edző tesz tönkre embereket hosszú évek alatt, csak nem tud róla...De ha csak reggel tudnád megoldani a testmozgást, akkor mindenképpen jóó sok bemelegítés, smr hengerezés előtte segíthet mérsékelni a káros hatásokat, és több marad a pozitív hatásból :)
2022. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én 5.30-kor fordulok a másik oldalamra. :)
2022. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!