Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tul keveset mozgok? (tul...

Tul keveset mozgok? (tul rovid a kerdes :D )

Figyelt kérdés

Heti 5 aerobik ora.(vasarnap pihenes)

Altalaban olyan 1-3 orat setalok(iskola stb.)

Kene meg valamilyen mas sportot valasztanom az aerobik mellett?

Leszeretnek adni 5-6 kg-t. Lehetseges ez ennyi mozgassal?


2010. szept. 25. 12:13
1 2 3
 11/24 clint ***** válasza:

ilynkor már nem érdekel,mert ugyis, a kérdező dönti el, mit szeretne. De azért kösz.

A kérdés tényleg a fogyókúra rovatba kéne menjen, ott szeretik az étkezési tanácsokat osztogatni miss 90 napos diéták:D

2010. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Eloszor is: koszonom mindenkinek a valaszokat.

Masodszor: Ez nem egy verseny.Mindenki leirhatja a sajat velemenyet, es mindenki abban hisz amiben akar.

Nem kene ilyesmik miatt vitatkozni.


:)

2010. szept. 25. 13:36
 13/24 anonim ***** válasza:
A mozgás oké. Ha a kaját is rendbevágod, (nem tudom hogy étkezel) akkor remekül le fogsz fogyni.
2010. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

clint: láttam a válaszaid és értékelem a hozzáértésedet, mindazonáltal nem hiszem, hogy azt a szintet képviseled, ami egy átlagos,hétköznapi fogyáshoz szükségeltetik. Természetesen többféleképpen lelehet fogyni és éppen ezért akinek nem elsődfokú célja a test(sz)épités az csinálhatja lazábban is,figyelembe véve ezenkivül, hogy ráadásul egy kamaszról van szó.


Mondok egy példát erre: egy egyetemi matektanár tudja a középsuliban leadott anyagot is és az egyetemi anyagot is, viszont nem biztos, hogy középsuliban egy egyetemi tanár lenne a legjobb a diákoknak. Mivel egy kukkerrel sem lehet az egész világra fókuszálni, csak egy kiválasztott pontra, pont ugyanúgy egy személy sem tud mindent úgy csinálni, hogy tökéletes legyen. ÉS aki megpróbál mindent tökéletesen csinálni, az végülis semmit sem csinál tökéletesen. Ezért fontos eldönteni, hogy mi is az életcélunk és szerintem a kérdező életcélja nem a fogyás, éppen ezért nem kell annyira meghúzni az övet, amennyire Te javasoltad.


Ez az én véleményem, minden tisztelettel

2010. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 clint ***** válasza:

köszönöm, de ettől függetlenül akkor is rossz ötlet gyümölcsöt enni agyba főbe diétakor. Ilyenkor a kcal-t hiába nézzük. a burgonyának is kevés, mégis akadályozza a fogyást. Mindössze annyit írtam, hogy vegye ki a gyümölcsöt az étrendből és helyettesítse zöldséggel. Jótanács volt semmi több, ha kipróbálja csak jól jár vele. Semmi extra nincs ebben, lehet tudományoskodtam kicsit de mindössze meg akartam magyarázni miért nem jó a gyümölcs.

Mindössze a vitaminok miatt tartják egészségesnek, a zöldség ebben simán helyettesítheti, ráadásul még rosttartalma is kedvező, és nem fruktóz van benne.

Nem egy teljes szálkásító étrendet írtam le:D

2010. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

14:33- Én értem, de nem tanácsolhatod egy 15 évesnek, hogy ne egyen gyümölcsöt. Nem helyes és nem passzol. Abban egyetértek, hogy néha lehetne a gyümölcsöt zöldséggel helyettesiteni, de gyümölcsöt mindenképpen kell ennie egy fejlődésben lévő szervezetnek, akinek szellemi munkára is több energia kell, mint felnőtteknek. Gyümölcsök közül is lehet választani a kevesebb cukortartalmúakat, pl. eper,áfonya,szeder,szamóca,avokádó,papaya,málna,grépfrút,kajszibarack.


Mivel még egy robbanékony és energikus szervezetről van szó, a gyümölcsök szénhidráttartalma is jobban elhanyagolható és kizárt, hogy egy kamasz a gyümölcsök miatt ne tudna lefogyni. A mennyiség viszont kulcsfontosságú lehet, ezért este 1-2 darab gyümölcsnél többet nem lenne tanácsos fogyasztani.

2010. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 clint ***** válasza:
jó nem vitatkozom. Megadtam a tanácsot és kész. Egyébként nem azt mondtam, hogy örökre mellőzze a gyümölcsöt hanem a diéta alatt. És de, igenis hátráltatja a fogyást, ha meg este eszi ahogy te tanácsolod pláne. 20 gramm gyümölcscukor 100 gramm kristálycukornak felel meg. A szervezet ennyire raktározza. Bocsi 10 éve foglalkozom ezzel. De a kérdező eldönti megfogadja e vagy sem. Mindenesetre, ha edzés előtt eszi a gyümölcsöt természetesen kevesebb eséllyel raktároz. A fogyás lehet bekövetkezik, csak nem zsírból. Azaz narancsbőr sőt megnövekedett testzsírszázalék is esélyes, hiába tinédzserkorban van.
2010. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

De ez igaz. A gyümölcscukor pokolian raktározódik.

Tinédzserkorban meg épphogy tombolnak a hormonok, még nagyobb az esélye a hízásnak. OKOSAN!!!!!!

2010. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
engem érdekel,amit clint mond.ezzel az étrenddel lehet szépíteni a testet?én nem csak lefogyni akarok,hanem szép testet is
2010. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 clint ***** válasza:

igen. CSAK ezzel a diétával lehet szépíteni a tested.

A női oldalak meg egyéb divatdiétákkal csak két lehetőség áll fenn. Vagy lószart sem fogysz, amivel pl a norbis hülyeségek már befürödtek sokaknál, vagy vékonyabb leszel, de gyengébb és löttyedtebb. Azaz narancsbőr, löttyedt bőr megnövekedett testzsír lesz, de az izmod lefogy emiatt tünsz majd vékonynak. (pl a 90 napos diéta eredménye)

A fehérje védi az izomzatot, (sovány hús, fehérjepor, tojásfehérje, szója), a zöldségek fedezik a vitaminokat és a rostokat (a rostok hosszabbítják az emésztést, ami miatt kevésbé leszel éhes, gyorsítja az anyagcserét ami akadályozza a raktározódást) a szénhidrát és zsírmegvonás pedig akadályozza, hogy a mozgás által elégetett zsírt visszatöltsd (ami a kérdező hölgy esetében fennál, ha a gyümölcsöt edzés után eszi)

Ez a diéta mindenkinek használ, százakat láttam már akik ezt használják gyönyörű eredményekkel. Ráadásul egyszerü is, nem kell programozni semmit megvan mit ehetsz és azt akkor eszed amikor akarod.

2010. szept. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!