Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden nap 100 fekvőtámaszt...

Minden nap 100 fekvőtámaszt van értelme lenyomni?

Figyelt kérdés

Úgy csinálom,hogy reggel megcsinálok 50-et aztán este szintén 50-et.


Tudom,hogy izmosabb nem leszek ettől.Célom az,hogy erősebb legyek és,hogy több fekvőt tudjak megcsinálni. Erre ez a napi 100 fekvő megfelelő vagy csak arra ideális,hogy szinten tartsam magam?



2022. aug. 23. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Neked már szerintem édes mindegy mennyit nyomsz.
2022. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Értelme nincs, annyira jó maximum tényleg, hogy személyes rekordot dönts belőle.
2022. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Izmosabb = erősebb

Szerinted miért nőnek az izmaid?


Ennek kb annyi értelme van h le tudsz nyomni 50 fekvőt. Ettől nem leszel erősebb

2022. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
75%
Ha a napi 100 fekvő megy akkor nyomj le 2x annyit
2022. aug. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, csakis napi 101-nek van értelme.
2022. aug. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

36 éves asztalos/ács vagyok, 20 éves korom óta úgy kezdem a reggeleket, hogy lefordulok az ágyról, alap gimnasztikával bemelegítek, letolok 25fekvőtámaszt, 25 lábrmelést, 25 guggolást, majd a húzódzkodómon 25 húzódzkodás.


Meló után ugyanez, majd délután ha eszembejut, de esti fürdés előtt mindenkép.


A semminél sokkal több értelme van. Korosztályomra igencsak jellemző, hogy pl 1et sem tudnak húzódzkodni… mindenki panaszkodik, hogy fáj a háta, dereka, itt fáj ott fáj.

Melóban kortársaim és kicsit idősebbek sorban kapják a gerincsérvet, nem tudnak leguggolni, letérdelni, cipekedésnél szívrohamot akarnak kapni…

Elhízottak, tohonyák, egyre lustabbak…

Ezzel szemben őhozzájuk képest én meg olyan vagyok mint a terminátor.

Halkan jegyzem meg, munkahelyemen pl 200al több a havibérem mint haveromnak akivel ugyanakkor vegeztünk ugyanabban a suliban és azóta ugyanazon a munkahelyen vagyunk, csak én 3* annyit teljesítek egy nap mint ő, nap végén ő fáradtan esik haza veszeledni az asszonnyal és betespedni a world of warcraft elé, én meg meló után frissen és üdén megyek futni.

2022. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És igen,50 fekvőt egy huzamba lenyomok,nehezített változatba (egyik lábamat felemelem közben)


Minden nap fekvőtámaszozni,akkor gondolom van értelme csak annyi a lényeg,hogy növeljem az intenzitás?

2022. aug. 24. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme. Nem csak az izomtömeg számít. Iylen formában ez már részben eeőnléti edzés, illetve a fehér izomrostok mellett a vörös izomrostokat is megmozgatja. Ígs tartósabb izommunkára leszel képes, mint azok, akik csak rövid, de ennél intenzívebb erősítő sorozatokat csinálnak.
2022. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanezt csinalom, csak 30at
2022. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De a legjobb, ha agyrol lefordulva csinalod. En most nem ugy csinalom, mert foglalkozok a technikaval, de tavaly nyaron ugy volt, csipasan haloruhaba..
2022. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!