Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek sikerült konditeremben...

Kinek sikerült konditeremben fogynia? És hány kilót? Milyen gépeket használtatok? És honnan fogytatok leginkább?

Figyelt kérdés
most szeretnék eljárni konditerembe, csak nemtudom, hogy lenne-e értelme, elérnék e valamit! 17/l
2010. szept. 22. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez egy eléggé "fura" kérdés.


A kondi szart sem ér ilyen szempontból.Ahogy a futás sem.Meg a csodatornadvdbaromságok sem.A mozgás magában kevés.

A diéta mellett a mozgás.Na az már jó.Ha nem zabálsz össze minden szart és úgy mész le 1 terembe annak van hatása.

De hogy ennek a gépekhez mi köze arról lövésem nincs.

Vagy te úgy gondolod hogy lemész hasazol római padon és akkor hasról fogysz?Vagy bicepszgép és karról?Combgépekkel meg combról?Mert ezt már most el is felejtheted.

Tök8 hogy fogyni vagy izmosodni akarsz az edzés nem változik csak az étrend.

Lemész a terembe ott biztos lesz 1 edző vagy a pultos aki segít(legalábbis normális helyeken)


De a legjobb az ha normális étrend+súlyzós edzés+aerob

2010. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nők többségéhez hasonlóan gondolod az edzést,akkor nem sok értelme van.Vagyis,hogy lejönnek a terembe,beülnek a lábtárogató gépbe és várják a csodás változást.

Itt egy kezdő edzésterv nőknek

[link]

Ez hatásosan feszesít,de a lényeg a kaján van úgyis.

2010. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 clint ***** válasza:
h4xOr tökéletesen elmondta. Okos dolog volt itt feltenni a kérdést, mint a fogyókúra rovatba ahol miss narancsbőrők osztják az észt:D (nemrég olvastam, egy 165 cm-es lányhoz a 90 kg ideális:D)
2010. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
igazából én nem értek teljesen egyet hexorral, persze gondolom az is jó, amit ő mond, de én pár évvel ezelőtt elkezdtem edzeni, nem változtattam az étrendemen, nem szedtem semmi kiegészítőt, és mégis lefogytam meg izmos lettem.
2010. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert gondolom kevés ch-t vittél be(tömegeléshez keveset) és ahogy szálkásodsz olyan mintha izmosodnál.Amúgy egyszerre a kettő nem megy(csak néha)A tömegeléshez 4-6g ch kell a szálkásításhoz meg 1-2g tehát nem tudom hogy te ezt hogyan tudod összeegyeztetni de megoszthatnád velünk
2010. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 clint ***** válasza:
vagy egyszerüen neked ez jött be, de azt én garantálom, hogy a kevesekhez tartozol. A diéta+mozgás dolog pedig egy olyan dolog ami mindenkinek be kell jöjjön.
2010. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!