Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan szobabiciklivel, amin nem lehet állítani az ellenállást?

Figyelt kérdés
Szóval ugyanúgy megvan rajta az a kis csavarható gomb, fokozatokkal, de hiába tekergetem, nem változik az erőssége. Igazából már 1 éve megvan, és csak hébe-hóba használom, mert inkább futni szoktam. Viszont lassan jön a rossz idő, és szeretném biztosan tudni, hogy van értelme annak, amit csinálok...mert nem vagyok meggyőződve róla. Amikor rákényszerülök a használatára, 40-60 percig tekerek rajta, és rendesen leizzadok, viszont nem hinném, hogy a lábam túl sokat dolgozna. Fogyni nem szeretnék, 175 cm/60 kg vagyok(16/L), illetve nem az a fő célom, hanem elsősorban a testzsírszázalék csökkentése(most 19%), szálkásodás..
2010. szept. 18. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

valamit biztos használ, ha leizzadsz


Mondjuk egy igazi bringa és alá tenni ilyen görgős padot, az lenne a profi, mert ergonómiailag jobb egy normál bringán tekerni, mint egy szar szobabiciklin. Viszont nem olcsó. Pl:


[link]

2010. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ilyet pl otthon is tudsz csinálni :)

http://www.youtube.com/watch?v=ULJFiXTtRHQ

2010. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tekerni mit kéne ?:D
2010. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vak Bottyán ***** válasza:
Nem is jó, ha a lábad túl sokat dolgozik. Az aerob edzésnek mindig alacsony intenzitásúnak kell lennie, ha a lábadat szétnyírja a szobabicikli, akkor fennáll az izomveszteség lehetősége, kevesebb izommal meg a testzsírod is magasabb lesz. De a kaja a lényeg a szálkásításban.
2010. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!