Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mell-tricepsz és hát-bicepsz...

Mell-tricepsz és hát-bicepsz mehet egy napra, vagy inkább cseréljem fel a bicepszet és a tricepszet?

Figyelt kérdés

A mell miatt elfárad a tricepszem és kevesebb megy, a hát miatt, pedig a bicepszem, és abból is sokkal kevesebb megy. (Külön nap a kettő.)

Jó így, erősödjek így, vagy inkább cseréljem fel, esetleg külön nap, mert többet ér, ha pihentebben dolgoznak?


2010. szept. 16. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Két tolót,vagy két húzó izomcsoportot ne edz egy nap szerintem.Legalábbis én nem bírom.

mell,bicepsz-hát,tricepsz vagy mell-hát,bicepsz-tricepsz esetleg még ide befér a váll.

2010. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 clint ***** válasza:
néha én is így nyomom, előfordul. Mehet ahogy akarod, csak a szükséges pihenőidő fontos.
2010. szept. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jobb is így mert gondolom mell edzésére szoktál fekve nyomni ami azért valljuk be őszintén tricepszre is hat rendesen. Ha mégis neked nem hatna mert ugye nem mindenki egyforma akkor meg máris csinálhatod szűk fogással.
2010. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!