Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Best Muscle táplálékkiegészítő...

Best Muscle táplálékkiegészítő gyártó?!

Figyelt kérdés
Ismeri valaki?
2010. szept. 16. 13:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem lehet semmilyen információt találni róla a neten (még fórumon, vagyis nem hivatalos oldalon sem találtam)?
2010. szept. 30. 15:41
 22/25 anonim ***** válasza:

AmiGo, én eddig sem tiszteltelek, ahogyan te Clintet, mert sok f@szságot írtál, de power track összetétele:


Ingredients: soy protein isolate, whey protein isolate, calcium caseinate, flavour, xantham gum, sweeteners (sucralose, acesulfame-K), natural colouring (in case of chocolate flavour cocoa powder), Vitamin A (acetate), thiamine hydrochloride (vitamin B1), Riboflavin (vitamin B2), pyridoxine hydrochloride (vitamin B6), Cobalamin (vitamin B12), Biotin, Ascorbic Acid (vitamin C), Nicotinamid, DL-Alpha tocopheril acetate (Vitamin E), Calcium Pantothenate, Folic Acid, Cholecalciferol (vitamin D3).


Ott van, hogy isolate, és nem concentrate...



Amúgy azért nincs róla info, mert nincs gyártója, kamu az egész cucc, ilyen házibarkács lehet... Lehet, h nem ő csinálja, hanem valakitől veszi, de kb olyan lehet, mint a tablettás bor, egy WPI viszonylatában...

2010. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 clint ***** válasza:

amigo én kajak nem értem most mit reagálsz mire???

1: leírtam, hogy te a por minőségéből megállapítóttad, hogy jó minőség erre te megírod, hogy működik az instantizálás.

DE ARRA MI A LÓSZAR A GARaNCIA, HOGY AZ tejsavóIZOLÁTUM EMBER???? akármi lehet, nehogy már csak azért, mert nem kellet sokat rázni akkor már instant protein legyen.

Pláne, hogy a francban lehet ilyent kijelenteni egy jóformán nemlétező cégről???

2: a nitro goldot kanállal csomómentesre keverem mindig, ennyit arról, hogy te eladó voltál.

3: boltból vásárolt zsákos volt a bevizsgált, a másik bevizsgált termék egy magyar muscle bear nevű gyártó volt, azt halomra vették, egy laza 16%-os proteintartalom volt benne a ráírt 80 % helyett, meg is változtatták a nevüket, de persze a magdfajta neten rendelőket rá lehet szedni.

4: ha a scitec proteinje 60% volt akkor simán halott volna róla az egész testépítő társadalom, és lazán perelhető lenne a scitec. Te sem vágod a dolgokat. Ezzel bizony átverik a vevőt, és be lehet őket perelni, az tuti, hogy megszünne a cég, vagy legalábbis nevet változtatna.

(ahogy a muscle bear nevű átverés, meg régen az MLO, abból lett a biotech usa)

A power track power proteinje, pedig egy igenis jófajta protein, a legjobb ár minőségben! Lehet szója a nagy része, de mindenkinek használ. Ennyi.

2010. okt. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A Power Track NEM tejsavó izolátum!!! Nem egy kategória a kettő, nem is értem, hogy jött ide.

Azt, hogy én f@szságot írok -e, azt szerencsére nem Te fogod eldönteni, maximum Te vagy abban a hitben, de ez engem rohadtul nem érdekel. Főleg, hogy azt sem tudod, ki vagyok :-) Ha tudnád, nem böfögnél ide marhaságokat, hogy lejárasd magad.

A bevizsgálás eredményét soha nem fogják nyilvánosságra hozni, mert az összes cég bukna vele. Ez náluk amolyan piackutatás. A BTN jól tudja, hogy a Scitec 60% -os protit árul (amúgy ez 1,5 éves adat) akkor ő sem fog csak max. 65% -osat piacra dobni.

Talán nem véletlen, hogy a Scitec szponzorált versenyzői SEM használják a proteinjeiket, főleg versenyidőszakban.

(mielőtt megkérdeznétek: én is onnan veszem a Dymatize, BSN, stb cuccokat, ahol Ők)

A vitának továbbiakban nem sok értelmét látom. Az a lényeg, hogy mindenki arra b@ssza el a pénzét, amire akarja. Én mindenesetre boltból a büdös életbe nem veszek tápkieget. (max. nagyker)

Ennyi.

2010. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 clint ***** válasza:
10%

na le lettem cseszve! Ne vedd boltból igazad van, okoskodj itt még kicsit, mert az a tuti, ha ismeretlen szart veszünk, az a biztos.

Azt meg én sosem mondtam, hogy a power track izolátum, épp azt mondtam, hogy nagy része szója de jófajta fehérje. Amúgy meg a tejsavó része izolátum.

Legalább benne van a fehérje nem pedig hintőport eszek mint te:D

Rájöttem meg fogok gazdagodni rajtad, majd fogok egy festékes vödröt és nyomtatok rá cimkét, majd eladom a vaterán valami port azért tolok bele neked.

És ne legyél már ennyire fogyatékos, fogd már fel azzal a csöppnyi agyaddal, BÁRKI bevizsgáltathatja a terméket!!!

BÁÁÁÁÁÁRRRRRRRRRRKKKKKKKKIIIIIIIII!!!!

fogod megveszed, és elviszed egy laborba! Mit nem értesz ezen? Én ilyen bevizsgált termékeket láttam! A másik meg lószart sem tudsz arról, hogy a testépítők mit fogyasztanak verseny előtt, ha szponzorálják őket, ha nem.

Én már évek óta edzek velük, magam is fekvenyomóversenyekre jártam, gyere el a Golds gymbe, vagy a Vida fittnesbe és bemutatok neked egy két testépítő barátot, vagy akár magam is. Úgyhogy ne add itt az okost mister vatera, hanem egyed az instant hintőporizolátumodat:D

2010. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!