Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Best Muscle táplálékkiegészítő...

Best Muscle táplálékkiegészítő gyártó?!

Figyelt kérdés
Ismeri valaki?
2010. szept. 16. 13:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ja bocs, látom a clint gyereknek irtad, hogy nem értelmes, azt nem tudom, hogy az e vagy sem:D.

De akkor nekem szólt az agymosott. Én a boltból veszek bevizsgált terméket, te a netről rendelsz olyant amiről semmi bizonyíték nincs, hogy protein egyáltalán.

Na ki az agymosott???:D

2010. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Egyébként én próbáltam kíváncsiságból, 2 kilót letoltam, de hatása nem volt, aztán inkább visszaálltam PowerTrackre még olcsóbb is valamivel. Amúgy ízre leginkább a fűrészporra hasonlít.
2010. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 clint ***** válasza:

hát hallod csalódjál bennem, azért mert nem tartom okos ötletnek ha beazonosíthatatlan terméket vesz valaki. Végülis én csak rosszat akarok ezzel nektek testépítők.

Ha annyira nincs pénzetek, vegyetek Redis terméket.

[link]

Olcsó, román gyártó, de megbízható, tartom a kapcsolatot sok román testépítővel, és románban bevizsgált termék, boltokban is lehet kapni. Ráadásul a divatos fehérjékkel ellenben itt fel van tüntetve az arány %-a a kevert proteinekben. Én ritkán használom, a PEAK termékeket szeretem, csak néha megszorul az ember és nem akarok netről rendelni becsapós cumót.

2010. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Na erről a bevizsgálásról sokat tudnék mesélni :-)

Mint mondtam, hivatalos viszonteladója voltam a Scitec és BioTechnek is.

Amit bevizsgálásra küldenek, az NEM AZ amit Ti a boltban megvesztek ám !

Jó példa erre a BTN Nitro pure Gold, ami egy jó kis proteinnek tűnt eleinte, kaptam tanusítványt, mindent aztán kezdték felfuttatni, egyre olcsóbb lett, új ízek jelentek meg és gyanús fehér csomók, shaker oldalára tapadó alig oldódó szar lett. Levettem a polcról egy régi csokisat, kibontottam és összehasonlítottam. Teljesen más volt, színre, szagra, állagra is.

Mindegyik eleve szarrá van ízesítve hogy a finnyás majmok meg tudják inni.

Azon kívül gondoljatok bele, mi költségük van ezeknek a versenyektől kezdve a reklámig, szponzoráció...azt mind Ti fizetitek meg !!!

Amúgy én magyar cég alatt főleg ezt a kettőt értettem, mivel MINDKETTŐ MAGYAR !

Senki ne higyje, hogy azért mert egy amerikai postafiók címe van a dobozon, akkor már amerikai a cég is.

A Tulajdonosok magyarok BTN -nél, a Scitecnél meg részben.

2010. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 clint ***** válasza:

még te is bevizsgáltathatod. És ha valami nem megfelelő, fel is jelentheted.

Ne mondj már hülyeségeket. A tulajdonos pedig nem magyar. Csak mindössze a MO-gi forgalmazója magyar (természetesen).Az tény, hogy az USA-ban nincs, de Én Csehországban kaptam.

Még ha dolgoztál is viszonteladóként akkor pláne lehetne annyi eszed nem olyan cuccot veszel amiről még egy kép sincs fenn a neten:D

Egyszer láttam ahogy egy kiscsávó danabolos dobozból fehér kerek tablettákat szedett be. Nos ő is elkezdett nekem ugatni, hogy kitől vette és, egyszerüen el sem gondolkodott azon, amit mondtam,(többek közt, hogy kék szív alaku tabletta kéne legyen)neki ugyanis igaza van, mindenki más a hülye. Később kiderült, hogy amit szedett az az uj cipőkből kivett kis tasakból a pici fehér korongok:D

És esküszöm megérdemelte. Rendelj netről minden gagyit és ne hallgass, sőt vitázz azzal aki végtére is csak jót akar neked.

A biotech gold-ról meg pont, hogy kár volt okoskodni. Az első és utolsó bevizsgált termék volt amit láttam a zsákos Gold. 82 % volt a fehérjetartalma, minden évben van egy nagy bevizsgálás ami ellenőrzi a cuccokat. Sok remek termék ebben az évben be lett tiltva, mert elvileg doppinglistás anyagokat tartalmaznak. Sok protein is kivonult a piacról.

És ismét elővetted azt, hogy te szemmel, orral kíváló minőségellenőr lennél:D

A gold zsákos kiszerelése totál más ízesítésű mint a dobozos. Emiatt más a színe, a kis fehér csomók meg nekem is gyanusak, mert nálam sosem fordul elő, pedig havonta egy zsákkal betolok:D Csak azt udnám, hogy emiatt, te honnan vetted azt le, hogy nem is tartalmazza azt ami rá van írva?? És azt, hogy a vaterás cucc oldódásából meg megállapítottad, hogy jó:D

2010. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

A gyártó céget szinte lehetetlen megtalálni. (google)


Én ebből vettem 1db 3 kg-ost és eddig pozitív tapasztalatom van a termékkel kapcsolatban.


[link]


pl:Eladó által forgalmazott másik terméket, angol honlapon is hirdetik :


[link]

2010. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Jaja, én is tőle vettem, em tudom, h ki kérdezte e-mailben :D
2010. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

WPI-t ezentúl nem tud hozni, honnan lehet továbbra is rendelni?


(Ez az egyik legjobb ár/érték arányú termék!)

2010. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
shop.builderen 4 kilós power track...
2010. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A Power Track még véletlenül sem izolátum, a legolcsóbb az kevert protein. 6-7 éve használtam a koncentrátumot tőlük, amitől én felfújódtam, fájt a gyomrom, nem igazán bírtam elviselni főleg nagyobb adagban.

Clint:

"És azt, hogy a vaterás cucc oldódásából meg megállapítottad, hogy jó:D"

Nem egyszerű eljárás az instantizálás. Egy kamionnyi proteint betolsz a Nestle -hez, megcsinálják neked, de nem olcsó. Házilag nem megoldható. Egy BÁRMILYEN tej alapú por soha nem fog neked hideg vízben csomómentesen feloldódni. Még ennél jóval drágább proteinok sem. (Nitro Gold sem)

Amúgy csak zsákos NitroGoldot árultam és amikor elkezdték 5.500-ért nyomatni számla nélkül és rengeteget eladtam belőle, akkor lett gyanús. Nagyon leromlott a minősége.

Mondom, az hogy mit vizsgálnak be, az nem jelenti, hogy a polcon is az van.

A BTN például bevizsgálta a konkurencia termékeit, polcról, véletlenszerűen vett mintából és a Scitec legjobb proteinje 60 % körüli volt, de a többi se sokkal jobb. (kivéve amerikai gyártók) és ez valószínüleg visszafelé is megtörtént, de én csak erről tudok konkrétan.

2010. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!