Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Brutal Muscle On-hoz amit...

A Brutal Muscle On-hoz amit adnak kis kanalat, az milyen méretű? Tehát mennyi fér bele grammra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 18:10
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
30gramm
2011. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bárhol kerestem rajta, nem találtam, a mérlegem meg nemrég mondott csődöt....:/
2011. szept. 1. 18:22
 3/14 dirtboy ***** válasza:
mivel egy adag belőle 30g és 1 agyadagoló kanállal kell venni belőle így nem is írják rá,de ésszerű dolog én is innen tudom különben még soha nem vettem muscle on-t nem is fogok. ja és nem kell annyira méregetni ezeket.
2011. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 snack16 ***** válasza:

Hát ha kis kanál van benne az kb 10-15 grammos a scitec-es kanál az kb 30g vagy ha azod nincs 2 kanálal tegyél.

UI aki azt írja hogy nem kell ezt annyira méregetni, az biztos nagyon figyelhet az étrendjére....

2012. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dirtboy ***** válasza:

/UI aki azt írja hogy nem kell ezt annyira méregetni, az biztos nagyon figyelhet az étrendjére../


ez egy tömegnövelő készítmény okostojás,azaz tömegnövelő időszakban kell alkalmazni.

tömegnövelő időszakban meg hobbi sporttolók de még akár profibbak mi a fa szért méregetnék grammra pontosan?


amúgy meg te beszélsz hülyeséget hogy azt írtad hogy a scitec es kanál kb.30g.

ja 30g csak tudod nem mindegy hogy miből,nem ugyan annyi a fajsúlya az összes tápkiegenk.


UI. jó grammozgatást tömegeléskor te profi

2012. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 snack16 ***** válasza:

tömegnövelő készítmény? 73% fehérjetartalommal?!:O

Inkább csak fehérje(kevés ch-val) "Okostojás" amúgy egy fehérje lehet "diétás" és tömegnövelős is(az számít adsz-e hozzá dextrózt) és ebbe kevés a ch tehát inkább diétás.

Amúgy igazad van, akkor tömegnöveléskor nem is kell étrend mindenből annyi ammennyit akarsz,nem én kérek elnézést!

Az oké hogy fajsúly(ami egy dobozban sem egyenletes amúgy) de fehérjetartalmuk egyforma és úgy emlékszem a por állaga is elég hasonló volt.

2012. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dirtboy ***** válasza:
inkább magadra hagylak a gondolataiddal,ha bele gondolok minek is győzködnélek hiszen nem célom hogy megvilágosodj.
2012. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 snack16 ***** válasza:

Én világosodjak meg?

Azt elismerem hogy abban a részben igazad van hogy nem kell annyira méricskélni. De ez a tömegnövelős dolog...

tömegnövelő 35% felett nem ngyon van(vagy nincs) meg azokból nem 30g egy adag hanem 100 és afölött ...te nem iszol fehérje turmixot ha nem tömegelsz? vagy csak nem tudod mi a különbség a kettő között.

2012. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 snack16 ***** válasza:

[link]

[link]

egy kis segítség. Az összetételt nézd és gondolkodj what's the difference between them.

2012. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dirtboy ***** válasza:

a megvilágosodást nem arra értem hogy ez nem fehérje,muscle on fehérje igen.

/tudom hogy tömegnövelőt írtam,ott elbasztam/ de nem arról beszélek hanem arról hogy ilyet írsz hogy egy fehérje lehet diétás és tömegnövelős is.

meg arról hogy ha két 73%os fehérje tápkieget nézünk akkor ugyan annyi a súlya.

ez nem így van.

2012. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!