Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Brutal Muscle On-hoz amit...

A Brutal Muscle On-hoz amit adnak kis kanalat, az milyen méretű? Tehát mennyi fér bele grammra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 18:10
1 2
 11/14 snack16 ***** válasza:

Hát megmondom őszintén én sosem mértem meg egy port sem(grammpontos mérleg hiányában) de builderen azt olvastam a scitec-es 30 és az állag alapján gondoltm hogy hasonló tömegű lehet a kettő.és a kérdezőnek kis kanala van és biotech boltba a csávó azt mondta 10-15 gramm.

A fehérje meg tényleg lehet mind a kettő. Hiszen ha diétázol akkor is kell fehérje(izomvesztés csökkentése,fehérjeszükséglet kielégítése) de ott nem adsz hozzá "cukrot" de más makroknutriensben meg nincs benne sok így belefér a "csökentett" étrendbe is. Ne veszekedésnek hanem inkább érv egyeztetésnek fogd fel a dolgot.

2012. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 dirtboy ***** válasza:

igen ott nem kell hozzá cukrot adni.

te a gyárilag benne lévő cukor tartalomról írtad hogy olyan fehérje ami diétás és olyan ami tömegnövelő időszakos.

ez baromság.

max full profi szinten néznek ilyet de ott is majdhogynem hülyeség csak hát tudod milyenek.

az a pár g cukor ami van egy fehérje tápkiegben nem számít szálkásításkor sem.

attól hogy be viszel 2g mal több cukrot mint egy másik fehérjénél nem fog le állni a zsírvesztés.

ha meg valaki grammozgatja akkor hozzá számolja azt a plusz 1-2 grammot és kész.

2012. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 snack16 ***** válasza:

Nem,lehet rosszul fogalmaztam de án úgy gondoltam az dönti el mikor használod hogy a gyári szénhidráthoz hogy te adsz-e még hozzá plusz szénhidrátot(mint házi tömegnövelő) vagy sem.

Persze az-az 1;2 gramm nem számít,tényleg nem ezen múlik a dolog :).

2012. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 dirtboy ***** válasza:
úgy persze,az más más tészta,ha fogyás a cél akkor egyértelmű hogy kerülni kell a magas GI szénhidrátot
2012. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!