Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Best Muscle táplálékkiegészítő...

Best Muscle táplálékkiegészítő gyártó?!

Figyelt kérdés
Ismeri valaki?
2010. szept. 16. 13:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Vaterán van egy csávó, aki árulja a cuccot, de én még sosem hallottam róla, és a csomagolás is eléggé gagyi...
2010. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 clint ***** válasza:
63%
Tipikusan kitalálok egy gyártót nyomtatok cimkét a dobozra, és teleöntöm valami porral, vaterán árulam a fogyatékosoknak.
2010. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én most rendelem 3 kilót, mert nagyon jó árban volt.

Nem annyira gagyi a csomagolása, számos cég foglalkozik un. bulk termékekkel (pl: www.myprotein.com) és ezek ugyan azt árulják, mint a nagy cégek csak kisebb költségük van.

Példál ha veszel egy Szartech proteint (minőségbe meg sem közelíti ezt) akkor annak árában benne van egy agyonízesített olcsó protein, a cég reklám és terjesztési költségei és még a Tóth Dani növijének a költsége is.

Ne érts félre, nem sajnálom én a Danitól, meg a többiektől sem, nagyszerű sportolók, de ne én fizessem már a költségeiket....

A BM proteint ma bontottam föl, nagyon pozitív csalódás ért, bátran ajánlom. Könnyen oldódik shakerben, íze nagyon enyhe, nincs tele ízesítő szarokkal. Elég nagy adagot toltam be vízzel és nem fúj föl, nem fingat.

Egyenlőre jónak tűnik, még én is nyomozok utána, hogy honnan jönnek ezek a cuccok.

2010. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2010. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ízben milyen, a kérdés, hogy mennyire használ...
2010. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 clint ***** válasza:

csezdmeg ennyire ne érezd már magad okosnak.

A scitec proteinjét nem a vateráról veszed, hanem boltból miaz hogy meg sem közelíti ennek a minőségét??

Hallod 10 éve foglalkozom testépítéssel és nem írok a minőségről amíg nem vagyok minőség ellenőr.

De hajrá, a hülyékből meg lehet élni, vegyél még többet belőle majd én is készitek néhány dobozzal itthon:D

És a Tóth Danit meg ne említsd, lehet, hogy szponzorálja a scitec de rengeteg testépítő van akit nem szponzorál senki, és iszonyu jó adottságai vannak, (jelenleg is ismerek párat akiről hallani fogtok még), és mégsem lesz olyan hülye, hogy netről rendeljen azonosítatlan fehérjét

és lazán odanyomja, hogy milyen jó minőség:D:D

2010. szept. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

de komolyan..

Rendelsz valahonnan egy ismeretlen eredetü valamit (ami fehérjének tuti nem nevezhető) És még lazán tudod, hogy jó minőség:D

Ezen behaltam. A scitec (ami persze semmi a jóminőségű vaterás cuccokhoz képest) egy bevizsgált, valódi proteintartalmú kiegészítő. Hallod AmiGo én a helyedben bevizsgáltatnám, hadd ne legyek már ilyen tudatlan.

NETRŐL soha nem rendelnék semmit. Lehet a boltban 2ezerrel többért veszek egy doboz proteint, de legalább az van benne. Mi a drágább 10ezer egy fehérjeporért, vagy 8ezer egy kis porért:D

2010. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

2 ezerrel több? Nézd meg mennyibe kerül egy normális izolátum!

Amúgy nem pont a Scitec-re írtam, van még 1-2 nagy gyártó a magyar piacon, akik rátok sózzák a szarokat. Az a baj, hogy kívülállóként ti ezt nem tudjátok. Maradjunk annyiban, hogy én mindkét "piacvezető" lehúzós cégnek viszonteladója voltam és ismerem a termékeiket, tudom hol és miből csinálják.

Látom azért az agymosás eredményre vezetett nálatok én mindenesetre -mivel ismerem őket, nem használom az említett cégek termékeit.

Hidd el, hogy munkámból adódóan is több proteint próbáltam és több gyártóval is van kapcsolatom. Az, hogy 3 dl. hideg vízben símán összerázva feloldódik 50 g. por, az már eleve jó jel a minőségre nézve. Az íze nem nagyon érdekel, a többiről meg nem tudok még nyilatkozni, mint mondtam még "nyomozok" utána. Ha megtudok valamit, megírom igérem.

2010. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Clint!


Bazz, eddig értelmes embernek tűntél! Ne kelljen csalódnom!

:-)

Azt írtam, hogy nem számítottam sok jóra, de rendeltem és kellemes csalódás ért, amikor kipróbáltam. Úgy látom, itt én vagyok az egyetlen, aki valóban kipróbálta és úgy írt választ. A többi csak vélemény...de annak is szar :-)

Amúgy, ha gagyi lenne, azt is leírnám, nem én forgalmazom, nem vagyok érdekelt benne.

Viszont a magyar gyártókról TUDOM, hogy rossz a minőségük.

Hogy honnan, azt már írtam....

2010. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

a magyar gyártókról én nem azt, tudom, hogy rossz a minőségük, hanem hogy egy nagy átverés, és nem azt tartalmazza amit ráírtak.

a scitec meg biotech legalább igen. A scitecről tudom, hogy évente esik át különféle bevizsgáláson. Más termékcsaládból veszem a fehérjét, de ha a scitecet kéne vennem, nem vinnyogném mert legalább biztos lehetek benne, hogy PROTEINT iszok.

És ugyan miért nem vagyok értelmes??? MErt én nem netről rendelek minden beazonosítatlan szart? Mert én nem érzem magam minőségellenőrnek, hogy csak úgy kitegyek kijelentéseket mi a jó, meg mi nem? Hallod számtalan olyan port tudom neked mutatni ami feloldódik egy két rázás után, de attól még nem lesz protein. Gondolkodjunk már emberek kicsit.

2010. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!