Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki GYORS zsírégető edzést...

Valaki GYORS zsírégető edzést tud ajánlani, amivel min.5-10kg-ot le lehet adni kis időn belül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 21:56
1 2 3
 11/25 clint ***** válasza:

káposzta diéta:D

fehérjére nincs is szüksége a szervezetnek, ááá minek az???

2010. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Hát minek is, amikor annyi jó szénhidrát diéta van. Sok zöldség és gyümölcs az egészséges. Sok a vitamin meg a rost anyag. Ejj de buták vagytok. :D
2010. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Aki írta ,hogy szakértő nekem is segíthetne kicsit!

Szeretnék fogyni és szálkásítani. 171cm vagyok és 67kg.

Edzésem úgy fog kinézni , hogy heti minimum(7 a tervezett) 5x1 óra aerob 6os fokozaton , vagyis napi 6 km séta erőltetett tempóban. E mellé heti 3-4 súlyzós edzés. Korábban jártam edzeni pár hónapot , de örökletes módon a 2 könyökön ínhüvelygyulladásos lett a csuklómon pedig ganglion lett(faternak műtötték is). Fekve nyomást nem tudom 40kiló fölé vinni mert fáj már stb.

Kajám úgy fog kinézni , hogy reggelre 1 adag Whey Pro , aztán 2x csirke(100g) plusz rizs(35g). edzés után megint egy Whey Pro majd még 2x csirke(100g) rizs(35g) második egyben utolsó kaja meg zöldség köret.

Tehát: Whey Pro

csirke+rizs

csirke+rizs

Whey Pro

csirke+rizs

csirke+zöldség.

A fehérjém 140gramm körül jönne ki , szénhidrát pedig 80g körül. Ez elég lenne vagy kevés a ch?

A célom valami ilyesmi testalkat lenne :


[link]


[link]


Válasz privátba is jöhet : lula3d@freemail.hu

Azzal , hogy nem bírnék nagy súlyokkal operálni tudnék formásodni?

2010. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ezt a testalkatot virágszedéssel is el lehet érni. Diétázz le oszt jóvan.
2010. okt. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 clint ***** válasza:

tökéletes étrendet vakartál össze, jó látni, hogy nem csak idióták látogatják az oldalt.

Annyit változtatnék rajta, hogy lőj be egy kissé nagyobb ch-t, és fokozatosan 4-5 naponta csökkentsd. az utolsó héten lejjebb is mehetsz olyan 55 grammra, viszont ne sokáig, de eredményesebb lesz, és ezzel egyidejüleg vidd feljebb a fehérjét.

A whey prot pedig lecserélném protein powerre, ugyanannyiért dupla annyi fehérjét kapsz, jobb aminokkal, és ugyanolyan felszívódással.

Lényegében ennyit változtatnék rajta, de amúgy igy sem rossz ahogy megtervezted.

2010. okt. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én is Power Proteint terveztem venni nem tudom miért a Whey Pro maradt meg bennem :D

Még lehet beszerzek L-carnitint is edzés előttre.

Szerinted mennyi ch-val kezdjek és mennyikkel csökkentsem?

2010. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 clint ***** válasza:

szerintem a testsúlyod dupláját szoktasd meg a testtel. Egy hét kb és szépen csökkentsd 20 grammokkal.

Igazából komolyabban egy nagy tömegelés után kéne csökkenteni, ami nálam 500 gr/nap és ezt csökkentem heti 30 grammal, de mostmár maradjon így, ahogy írtam.

A carnitin nem rossz megoldás, vagy valami termogén zsírégető, de ne súlyzós edzés előttre, hanem aerob vagy kardió előtt.

2010. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Clint! Írtam neked egy privát üzenetet, bízva abban, hogy segítesz nekem. :P Előre is köszönöm! :)
2010. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
az a baj , hogy az aerob a súlyzós edzés után lesz. Amelyik napon nem edzek ott nem gáz , hogy előtte toljam be , de amelyik napon rögtön egymás után van a kettő ott amikor leedzettem vegyem be , várjak fél órát , addig hasazzak vagy valami és mehet az aerob?
2010. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 clint ***** válasza:

semmiképp sem jó.

MAradj akkor annál, hogy heti három súlyzós edzés, a maradék napon aerob, nem tudok mást mondani, de ha edzés után aerob azzal totál leépíted az izmokat.

2010. okt. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!