Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki GYORS zsírégető edzést...

Valaki GYORS zsírégető edzést tud ajánlani, amivel min.5-10kg-ot le lehet adni kis időn belül?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 21:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

ilyen nincs, ember! akkor egy túlsúlyos ember se lenne. valamint egészségügyileg káros, ha egy héten belül fél-egy kilónál többet adsz le (pl. nem tudja a bőröd követni a térfogatváltozást)...

úgyhogy: életmódváltás, heti 6x sport.

2010. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ha gyorsan lefogysz vagy egykettő visszahízod vagy kórházban is kiköthetsz olyan beteg leszel!

Lassan! Én is gyorsan akartam de lassan fogyok! Minden nap torna

2010. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 clint ***** válasza:

zsírégető edzés nincs. A táplálék okozza a zsírfelhalmozást, szted ha elégetsz valamennyi kalóriát a következő pocsék kajával nem töltöd vissza?

Rendbe kell tenni a kaját és utána edzeni.

2010. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

1.lépés:

étkezésedet rendberakod. Kondíciódat felhozod kicsit (kb. 2 hónap, heti 3 osztott súlyzós edzés, + 2x30 p kardió)


2. lépés:

alacsony szénhidrát diéta+ heti 3 súlyzós köredzés + 3 intervallum kardióedzés (HIIT).


Így jövő tavaszra garantáltan zsírból tudsz leadni akár 10 kg.-ot úgy, hogy még izom is lesz rajtad és nem úgy fogsz kinézni, mint egy utolsó stádiumban lévő Aids-es.

(ami koplalásos fogyásnál törvényszerű)

:-)

2010. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ja:

"min.5-10kg-ot le lehet adni kis időn belül?"


Kis időn belül híztál meg? Gyanítom nem. Pedig sokkal könnyebb hízni, mint fogyni.


Írj privátot, ha szükséged van szakember segítségére.

2010. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
valószínűleg a kérdésmegfogalmazással volt baj, 5-10 kg az téll hülyeség volt :D konditerem az nem vszinü h kell mert jégkorongozom 5 éve szal izom azt nem csak gondolom hanem tudom, h van ralytam én csak az izmon lévő zsírdepókat szeretném leadni ami nem tudom mennyi mert nem vagyok szakember ezért gondolomformán irtam az 5-10 kg-ot. Amúgy ha a max szívritmusom 60-70 %-ával futok edzés mellé, heti 3x v. 4x 1 órán keresztül folyamatosan és kevés zsíros ételt eszem az télleg segít?? És annak kb mennyi idő után lesz eredménye?
2010. szept. 14. 22:18
 7/25 A kérdező kommentje:
jah és az első válaszolónak: vszínüleg te nem ismered a káposzta diétát én a helyedben körbejárnám és utána kommentelnék!!
2010. szept. 14. 22:21
 8/25 anonim ***** válasza:
Káposzta diéta b+. Ne menj át óvodás szintre, azt hittem ettől értelmesebb vagy.
2010. okt. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
"raLYtam"??? Ez komoly?
2010. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez a RaLYtam nekem is csúnyán megütötte a szemem... :S:S:S:S:S
2010. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!