Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fél óra alatt futok le 4...

Ha fél óra alatt futok le 4 km-t, az nagyon béna teljesítmény?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtem el futni, még elég kezdő vagyok, de nem tudom mi lenne az ideális. Próbálok egy egyenletes tempóra beállni, és így sikerül

2022. febr. 27. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdő vagy, teljesen mindegy. A lényeg, hogy szépen lassan tudd javítani.
2022. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
ne vidd túlzásba, haladj a saját tempód szerint.
2022. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt én így pont kényelmesnek érzem, csak éppen olyan lassan futok, mint egy nyugdíjás
2022. febr. 27. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd lesz jobb. Sokan kezdik a nulláról. Ha a fokozatosság, a helyes technika, az alapos bemelegítés, a sok nyújtás és a minőségi cipő stimmel, akkor folyamatos fejlődés várható.
2022. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendszeresség és a kitartás a kulcs. Ha hirtelen kihajtod a beled,attól csak elmegy a kedved/lesérülsz és annyi a futásnak hetekre. Teljesen jó bármilyen tempó,akár a gyors gyaloglás -kocogás is felváltva .A futásban gyorsan lehet fejlődni egyébként is.
2022. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!