Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szisztok! Valószínű meghúztam...

Szisztok! Valószínű meghúztam a derekam ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnao edzésen(torna) a bemelegítésnél éreztem hogy nagyon fáj a derekam. Szerintem meghúzodott és nem tudom mennyire tennék vele jót, ha hengerezném+masszázslabdával masszíroznám. Szerintetek használna neki, vagy csak rosszabodna? Vagy esetleg valami más praktika?

2022. jan. 20. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

pihentetés, nyújtás és henger. de amíg nagyon fáj csak a puha vagy a közepes henger

addig biztosan nem ártasz amíg csak annyira nehezedsz rá hogy enyhén érezd a fájdalmat

illetve előtte-utána nyújtás


és ami nyilván a legfontosabb, hogy pihentetés amíg teljesen panaszmentes nem lesz, semmi sport

2022. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okés kösziiii akkor marad a henger, amúgy is csak ilyen puha van. Meg a labdát is majd használom, és keresek valami krémet rá hátha hamar elmulik, mert egyenlőre nem bírok lehajolni se, meg egy helyben állni. Olyan érzés mintha tul egyenes lenne a hátam és így beállt volna egy pózba úgymond ami nem fáj, de ezt nagyon durvan egyenesnek erzem szval nagyoon jo. Na mindegy kenegetem, hengerezem csak jobb lesz.
2022. jan. 21. 01:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!