Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túledzés esetén mi a teendő ?

Túledzés esetén mi a teendő ?

Figyelt kérdés
Sajna egy jó ideje túledzettség alakult ki nálam és nem tudom hogy mi a teendő ilyenkor. Ha a heti 5 edzést lecsökkentem 3-ra akkor javúlhat az állapotom ?
2021. szept. 29. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Deload hét, vagy akár teljes leállás egy-két hétig. Továbbá sok nyújtás, sok mobilizáció, sok hengerezés. A lényeg, hogy most a hatékony regenerációra koncentrálj!
2021. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%

Heti 5 alkalom.... én 7 évvel ezelőtt mikor aktívan csináltam sok évig a motorozás előtt, heti 3 alkalomból konkrétan volt hogy hányásig idegből nyomtam le egy-két alkalmat, és köszönöm az alatt a pár év alatt sosem volt problémám, vagyis mindig időben visszavettem.

Próbáld ki szerintem a heti 3-at és ellenkező izomcsoportokkal oszd el a tervet.

2021. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!