Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha úgy fekvőzök hogy a lábam...

Ha úgy fekvőzök hogy a lábam az ágyon van azzal elérek valamit?

Figyelt kérdés
Mert rendes fekvőt nem nagyon tudok.De ha a lábam az ágyon van és minden este megcsinálok 50-et hogy a mellem éri a földet akkor elérek azzal valamit?
2010. aug. 28. 16:07
 1/10 A kérdező kommentje:
egyébbként fiú vagyok 15 éves. Régen fociztam az iskolai csapatban de elkerülök más suliba és nem tudom ott milesz. Nem nagyon szeretem az erősítéseket ezért is inkább infó szakra jelentkeztem de ott milesz ha meghúznak tesiből? egyébbként csak kar erősítéseket nem szeretem (fekvő , felhúzás , kötél , gyűrű). De meg tok kábé 3-5 rendes fekvőt is csinálni nagynehezen.
2010. aug. 28. 16:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó úgy is, aztán ha erősödsz benne, akkor mehet a normális fekvő. Én is kb ennyi idős koromban keztem el otthon. eleinte énis max 50 et csináltam tizesével. nemegész két hónapra rá már 600at nyomtam le 20 perc alatt. percenként csináltam 30at. Ez kb 20mp, 40mp-et pihentem a köv 30 elött.
2010. aug. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de te is ágyról keszted?
2010. aug. 28. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Meghúzni biztos nem fognak tesiből, ha az én sulimból indulok ki (azt se írják be, ha ellógod a tesit :D ), inkább attól félnék, hogy kinevetnek...

Ha érzed, hogy megerőltető, meg elfáradsz, akkor használ, de ha úgy érzed, hogy 2 órán át bírnád nyomni, akkor nem sokat használ, és, ha az 50-től nem köpöd ki a beled, akkor próbálj egyre többet csinálni, vagy iktass be 50-et reggelre is, de előtte melegíts be :D Meg olyat is csinálhatsz, hogy háttal vagy az ágynak, ráteszed a 2 kezed, és úgy guggolsz le, hogy közben a hátad súrolja az ágyat, közben meg behajlítod a kezedet, és a feneked majdnem érje a földet :D És próbálj meg valamit sportolni, akkor a tanulás is jobban megy :D

2010. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kösz
2010. aug. 28. 17:04
 6/10 A kérdező kommentje:
de hogy rakjam rá a lábam az ágyra úgy hogy egész a combomik vagy csak a lábfejemet?
2010. aug. 28. 17:05
 7/10 anonim ***** válasza:

első vagyok:


nem, nem ágyon kezdtem, hanem normállal. Ha csak 3-5 megy, akkor én azt csinálnám, hogy csinálok 10*3at egyperces szünetekkel. ha nem megy, akkor térdről nyomom ki magamat. Ha pedig kimegyx a 10*3, akkor árnyergelnék a 10*4re, azután a 10*5 re, így tovább. én igy mentem fel a 600ig.


ha az ágyról akarod csinálni, akkor csak a lábfejed legyen az ágyon (nem lesz sokkal könnyebb mint a sima)

2010. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Soha nem fognak tesiből meghúzni ez biztos :D Viszont dicséretes, hogy elkezdesz valamit. Ha igazi tesióra gyilkos akarsz lenni akkor ezeket kell gyakorolnod:

- Futás

- Fekvő

- Húzódzkodás

- Tolódzkodás

- Felülések

- Függeszkedés

- "Evezés"

- Sprintek

- Guggolások

Ez nem olyan sok gyakorlat mint amennyinek tűnik. Mindent csak szép sorjában csináld ne siesd el. Ha nem küzdesz túlsúllyal akkor alapvető gond nincs csak edzetlen vagy. Mérd fel, hogy hogy kellően nehéz egy gyakorlat és úgy csináld, ha kell vegyél vissza belőle de tartsd szem előtt, hogy amint tudsz emelj. Étkezz változatosan egészségesen.

2010. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17:15!

Könnyebb úgy csinálni ha magasan van a lábad? Nem pont akkor nehezebb? Bár mindegy mint írtam úgy csináld ahogy tudod.

2010. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 28. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!