Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elérek vele valamit? (infok lent)

Elérek vele valamit? (infok lent)

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok 65kg...és 165cm...le szeretnék fogyni 55kg-ra :S :S találtam az újságban néhány tippet lapos hasra(könyökre támaszkodunk,lábunkat magasba emeljük és láblengetést végzünk, de a talajt nem érinthetjük),formás lábakra(oldalra fekve jobb karunkra támaszkodunk,behajlitott lábfejjel emelgetjük a lábainkat) és álomszép popsira(4kézláb kezünkre támaszkodva a bal lábunkat térben behajlitva emeljük fel, a jobb láb egyenesen marad)... az van irva h min 10x megcsinálni a gyakorlatokat de menyit ajánlotok a cél érdekében ... igaz már szeptemberre nem fogyok le? :S de minden nap szoktam futni is bár nem sokat fél órát kb
2011. aug. 19. 13:59
 1/3 dirtboy ***** válasza:

a fogyókúrás diéta a titka az egésznek,anélkül a fejed tetejére is állhatsz.ezek a lábemelgetések meg biztos jók ha napi 4órán keresztül csinálod akkor 10 év allat lehet meg is látszódik.

figyelj a kalóriabeviteledre,és fuss a szabadban 30-60percet,sétálhatsz is gyors egyletes tempóban az is jó.leginkább az aerob edzés kell neked.

és helyi zsírégetés nincs,csak hasról nem lehet fogyni.

2011. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a gyakorlatok az izmot erősítik, de attól nem tűnik el a zsír. Csinálhatod ezt is, de mindenképp csinálj kardio edzést
2011. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
futás + diéta. Emellett persze végezhetsz hasonló gyakorlatokat fekvő, felülés, guggolás, kitörés, húzódzkodás stb, de ezek közvetlenül nem sok energiát égetnek. Közvetve viszont elérhetsz minimális izomnövekedést, ha nem vagy edzett ami növeli az alap energia szükségleted így valamelyest hozzájárul a fogyáshoz hosszútávon.
2011. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!