Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kitörés erősíti vagy vékonyí...

A kitörés erősíti vagy vékonyítja a lábakat?

Figyelt kérdés

Kitöréseket szoktam csinálni, vagy guggulást, futást, fogyni szeretnék a combomból.


Eddig nem láttam változást, vagy ugyanolyan volt vagy pont hogy izmosabb.


Vagy tudnátok más gyakorlatot ajánlani?


Tudom, nincs olyan hogy helyi fogyás, viszont ha fogyok innen nem jön le, vagy innen utoljára vagy innen a legkevesebb.


Engem pedig zavar. 🙁


Úgy szeretnék vékonyabb lábakat.


Köszi előre is!



2021. jún. 19. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Nincs olyan gyakorlat ami vékonyítja a lábakat. Leírod, hogy tudod hogy nincs helyi fogyás, ez szuper, de azért rákérdezel, hogy van-e ilyen gyakorlat. Nem igazán értem.


Ha edzel rá, akkor izmosabb lesz, edzéstől és étrendtől függ hogy mennyire. Ha kizárólag az a cél, hogy vékonyabb legyen, akkor nem kell rá edzeni, csak kalória deficit kell. De akkor vékony ÉS löttyedt lesz, feneked is kisebb lesz, szóval edzés nélkül nincs szép végeredmény.

2021. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%
Látom ma az indokolatlan lepontozás a szórakozása az embereknek minden egyes kérdésnél :)
2021. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat foleg az etrend szamit. A sulyzos edzes is egeti a zsirt de utanna kene min 30 percet kardiozni. Azzal nem tudsz mit csinalni h onnan fogysz a legnehezebben. Csinalni kell kitartoan es majd jon az eredmeny
2021. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!