Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Emberek akik sportolnak, ti...

Emberek akik sportolnak, ti mit szerettek a saját sportotokban amit űztök?

Figyelt kérdés

Én személy szerint kondis edzést folytatok, és a testépítés-erőemelést nagyon szeretem nézni, követem is a híresebb versenyeket.

https://www.youtube.com/watch?v=uUGAsUFKKp8&t=49s&ab_channel.. ma láttam ezt a videót, és az első 40 másodperctől annyira libabőrös leszek, szerintem jól van megcsinálva, és a zene alá nekem nagyon bejön.


Ekkor fogalmazódott meg bennem a kérdés hogy vajon más ember mit szeret az adott sportágában. Mondjuk aki focizik, vagy úszik, teniszezik, kosarazik, neki is vannak ilyen motiváló videók, amiktől libabőrös lesz? Ti miért szeretitek rúgni a labdát, dobni a labdát, evezni a kezetekkel úszás közben stb?


Ti is azt érzitek sportolás közben hogy arra a kb 2 órára "kiszakadtok" a jelenből, és csak magatokért tesztek? Nyilván csapatsportokban ez más, de remélem értitek.


Nekem valahogy olyan jó érzés emelni a súlyokat, folyamatosan fejlődni, eredményt elérni, hogy azt szavakba önteni nem tudom. Úgy érzem hogy ettől vagyok teljes. Ez is hozzám tartozik.



Namost ez lehet hogy úgy jön le hogy csak egy újabb gyúrós hülyegyerek vagyok akinek ez az élete, ez nem igaz, van életem ezen kívül bőven, csak amikor lent vagyok a teremben, heti 5-ször 2 órára, engem ez tölt fel. Teljesen lefáradok, az izmaim meggyötrődtek, engem ez boldogsággal tölt el. De nem tartozom magyarázattal hogy van-e életem az edzésen kívül, a kérdésre válaszoljatok légyszi :D


2021. ápr. 27. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy lehet űzni.
2021. ápr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is gyúrtam sokáig,aztán egyszer csak egyik napról a másikra meguntam.Elkezdtem futni.Ez sokkal jobban kikapcsol,teljesen máshogy fáradsz el és jóval nagyobb kitartás kell hozzá én úgy gondolom.
2021. ápr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!