Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépitők! Milyen tápkieg....

Testépitők! Milyen tápkieg. Kombóval indulnátok neki a tömegelésnek, ha versenyre készülnétek?

Figyelt kérdés
Ma állitottuk össze a pakkot a tavaszi szezonra, kivancsi vagyok , ti milyet raknátok össze magatoknak. (szponzor nélkül). Most csak a legális kiegészitésre gondolok.
2010. aug. 18. 22:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

A brutalt azt tudom ajánlani mert nagyon jó és közepes árfekvésben van(legalábbis itt)

Ha viszont tesztó fokozó kell akkor a gaspari mindent überel

2010. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

ha jól olvastam külföldön laksz, én úgy hallottam, hogy ott a nagyobb gyártók cuccai is olcsóbbak. ha megtehetném én biztosan kipróbálnám a gaspari-t és a bsn-n dolgait is.

a power track fehérje ahogy írták az ár-érték arányban szerintem nagyon jó, költséghatékony megoldásként én azt használom, csak kicsit sok lehet benne a szója -az ízéből ítélve-.

igazából sok mindent nem tudok hozzászólni a kérdéshez, a többiek már elég jól kitárgyalták.

egy kérdésem viszont lenne. mennyire vált be neked a scitec Big Bang? azt ki szeretném majd próbálni mindenképpen.

2010. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Gasparit versenyre ne!!!!!!!!!
2010. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Mindenképp ajánlom a Big Banget. A legjobb, amit valaha próbáltam. A Hot Blood-tól 100x jobb izre is és a hatása is összehasonlithatatlan.
2010. aug. 19. 15:32
 25/33 anonim ***** válasza:
én az no fokozókban valahogy nem hiszek.Utoljára a NOVA-t próbáltam de semmi.Max placebo hatás.Az ephedrin viszont beadja csak adódhatnak vele problémák:D Nekem pl nyugalmi állapotban 100 a vérnyomásom és 130 a pulzusom
2010. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Én váltogatni szoktam őket, bár most leragadtam kicsit a Bigbengnél mert marhajó :D A hot bloodot viszont nem birom, már a ize is szörnyű
2010. aug. 20. 09:55
 27/33 anonim ***** válasza:
Jó de én meg koffein immúnis vagyok.Valószínűleg ezért nem hatnak nekem az no fokozók
2010. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 clint ***** válasza:

dehogynem, biztos hat valami azért. Nem olyan mint a kávé.

Arra én is immunis vagyok, néha lefekvés elött is iszom energiaitalt vagy kávét. De az no fokozókban nem koffein van, hanem citrullin malát, a vér argininszintjét növeli, az azelőtti kajából fokozatosan adagolja a vérben a tápanyagot az izomzatba, ezért valamivel jobban bírod az edzést.

2010. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

hát nem vettem észre.Alapból intenzíven edzek.De mint írtam az ephedrin egész jó "no" fokozó volt:D

Egyedül a jobb bedurranást éreztem de az meg annyira nem érdekel hogy 10000forintokat adjak ki.

2010. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 clint ***** válasza:
ja csak az effedrin, pörget kb mint a speed.
2010. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!