Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy készülnétek a bölcsis...

Hogy készülnétek a bölcsis gondozónénik családlátogatására?

Figyelt kérdés
A héten kezdtük a bölcsit. Pénteken jön mind a két gondozónéni, hogy megnézze gyerkőcünk hogy viselkedik otthoni közegben. Ti hogyan készülnétek erre az alkalomra? Mit illik ilyenkor? Gondoltam sütire, rágcsára, üdítőre más kellhet még?
2011. aug. 24. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én semmi különössel nem készültem. Nem enni-inni jönnek. Rend és tisztaság volt, beszélgettünk, meséltem hogy viselkedik itthon a gyerkőc, kb. 45 percet voltak itt.
2011. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én bölcsid gondozónéni vagyok.:)

Nem enni és inni megyünk,persze egy pohár hideg víz jólesik.

Kérdeznek pár dolgot a kicsiről,étkezése,napirendje,szokásai,hogy nyugtatod meg,betegségei,és ilyenek.:)

ne aggódj minden simán fog menni.Ja és ha lehet a gyerkőc ne aludjon,ugyanis a cél hogy még a bölcsi előtt megismerje a gondozónénit akihez fog járni.Ne legyenneki mindenki idegen.

2011. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!