Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éves évfordulóra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves évfordulóra milyen meglepivel készülnétek?

Figyelt kérdés

Barátommal októberben leszünk egy éve együtt. Szeretném valamivel meglepni.ötletek?

Nem nagyon szereti azt ha ilyen mű cuccokat vásárolnék neki...szereti a főztöm,de azt úgy is mindig kap..


2011. szept. 19. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy éves fordulónkra készítettem egy 12 lapos naptárat amiben 12 db kép szerepelt rólunk minden hónapban egy, az elmúlt egy év képeiből. Nagyon tetszett neki.
2011. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Timi: ) ***** válasza:

Menjetek el oda ahol megismerkedtetek vagy először találkoztatok és ott add át neki egy közös képeteket bekeretezve amin szép kis mosolygósak vagytok majd nyomj egy Csókot neki,aztán mondd van egy meglepid a ruha alatt,vegyél fel egy szexi rucit,és hagyd,hogy ő hámozzon ki belőle!!ODÁIG lesz!!!

24/L

2011. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor az a legszebb ajándék, ha valahogyan biztosítod azt az érzést, hogy még mindig ugyanúgy szereted mint az elején (odabújás, első csók helyén időtöltés stb..).

Legyél kreatív ilyen téren, de nekem ez tetszene 22 éves fiúként! :)

2011. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
abortusszal
2011. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ő is 22 :)

ezek jó ötletek, köszönöm:)

2011. szept. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!