Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem edzeni itthon....

Elkezdtem edzeni itthon. Mivel elég nagy melleim vannak emiatt a vállam is elég széles , és a súlyzós edzéstől még szélesebb lett. Szerintetek nem szép ha egy lánynak szélesebb a háta kicsit?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezem! Mi férfiak évekig edzünk a szélesebb vállakért, te pedig épp, hogy elkezdted, máris nőttek a vállaid. Szívesen tanulnék tőled. VÁLLalsz? :-)
2021. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Attól függ milyen alkatod van.

Ha ilyen husibb, széles vállú alkat vagy, általában széles szülőcsatornával (csípővel), akkor ez van. Valszeg ha nem ilyen lennél, nem is nőtt volna, nem lenne ekkora vállad, hátad. Volt egy ilyen nőm, mint egy szinkronúszó vizilabdás, pedig csak néptáncolt. Könnyebben is zsírosodnak az ilyen genetikájú csajok. Van egy másik type az meg a "csontikar" becenévre hallgat nálam. No offenz, mindkét alakban van amit szeretek :P :D csak az a tipikusan nagyon vékony végtagok, de mellük lehet nagy nekik is, meg edzéssel kisebb de gömbölyű vállak, hát nem jellemző. Szvl gondolom nem ez utóbbi vagy. Sokan magyarázzák hogy ilyenkor a mezomorfról meg stb típusról beszélek, de sztem nőknél ez kicsit többet takaró genetika.


Szóval 100 szónak is egy: valakinek biztos tetszik. Látatlanba nehéz megmondani. Ha arányos vagy, akkor nem lehet rossz, az a lényeg. Meg csajként seggezz inkább, más nem kell :D Amúgy is mindig a nagymellű csajoknak nem jó a segge, mert azt hiszik van 2 nagy mellem meg szép vagyok és ennyi. A jó seggűeknek meg általában ezért nincs mellük, mármint fordítva, mert hogy ugye mellett nem tudnak növeszteni, de a segg az meg egy izom és azt igen.

2021. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2. válaszoló

Nekem a fenekem se kicsi és igen húsosabb alkat vagyok inkább csípőre hízok de 160 cmhez 53 kg úgyhogy szerintem normális a testsúlyom és fogyni semmiképpen se szeretnék csak formásodni de sokkal jobban szeretem a súlyzós edzéseket mint pl a futást 😊

2021. márc. 14. 21:07
 4/6 QvanyadatMDRTR ***** válasza:

Jól hangzik :)


Tapasztalataim szerint [magasság - 105 vagy 110 = ideális súly], szóval ja benne vagy. Végre egy csaj, aki érti, hogy az izmoktól lesz formás, és nem a fogyástól. Hajrá :) Azért egy kis aerob nem árthat, főleg mivel ha edzeni kezd az ember, akkor kajásabb lesz mindig. De ha jó a diétád is kisebb a veszély.

2021. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na igen a kaja amire még jobban oda kéne figyelnem mert hajlamos vagyok elcsábulni az édességeknek 😊 de mostmár próbálom lecsökkenteni a csalónapok számát. Köszönöm egyébként a válaszod 😊
2021. márc. 14. 21:17
 6/6 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
kérlek :)
2021. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!